Ziraat Bankası Sms İle Kredi Başvurusu

Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler 4747 sms hattını kullanabilir. Ziraat Bankası sms kredi başvurusu bu sayfadaki yöntemler ile yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sms İle Kredi Başvurusu

  Teknolojinin gelişmesiyle beraber pek çok farklı yöntem ve kanallar vasıtasıyla kredi başvurusu yapmak veya bankaların ürünlerini kullanmak kolaylaştı. Siz de Ziraat Bankası sms kredi başvurusu yaparak hemen başvurunuzu bankaya iletebilir, anında onaylanan kredizi kullanarak mali durumunuzu düzeltebilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan diğer başvuru yöntemlerini de kullanarak Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Aşağıda bulunan yöntemle siz de sms göndererek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sms ile Kredi Başvurusu

Sms ile kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, 4747 sms hattı ile kredi başvurularını almaktadır. Banka şubesine gitmeden, çağrı merkezini aramadan sms göndererek kredi başvurusu yapmak ister misiniz? 7 gün 24 saat, şubede sıra bekleme derdine kapılmadan hemen aşağıdaki yöntemler sayesinde kredi başvurunuzu onaylatabilirsiniz. Ayrıca sizler için daha bir pratik yöntemi önereceğiz, bu da Ziraat Bankası internet şubesi üzerinden (https://www.ziraatbank.com.tr) linkine tıklayarak direk "kredi başvurusu" sayfasına gidebilir, ilgili sitede bulunan resmi başvuru formunu doldurarak kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Diğer yandan Ziraat Bankası'na kredi başvurusu yapabilmek için Ziraat atm'lerini, Ziraat müşteri hizmetleri numarasını arayarak, Ziraat mobilden veya banka şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan ilgili bilgileri mesaj göndererek başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Her kredi seçeneği için farklı kodlar kullanmanız gerekmektedir.

İŞTE SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU:


İhtiyaç Kredisi: TUKETİCİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakın kredi tutarı, vade sayısı, aylık net gelirinizi aralarında birer boşluk bıraktıktan sonra 4747'ye sms gönderin.

Taşıt Kredisi: TASIT yazdıktan aralarında birer boşluk bırakarak Tc kimlik numaranızı, kredi tutarını, vade sayısını, aylık net gelirinizi ve taşıtın bedelini yazarak 4747'ye sms gönderebilirsiniz.

Konut Kredisi: KONUT yazdıktan sonra aralarında birer boşluk olacak şekilde TC Kimlik numaranız, kredi miktarı, vade sayısı, aylık net geliriniz ve konut bedelini yazdıktan sonra 4747'ye sms yollayın.

İlgili: Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama


Yukarıda bulunan bilgiler ile siz de hemen Ziraat Bankası sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç, taşıt veya konut kredileri arasında hangisine ihtiyacınız varsa o kredinin kodunu kullanmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası'na sms kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizin kredi notunuz, kredi siciliniz gibi bilgileri inceleyecektir. İlk incelemeden sonra tarafınıza olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş yapılmaktadır. Ayrıca diğer bankaların sms kredi başvuru yollarına da aşağıda bulunan linkten inceleyebilirsiniz.

İlgili sayfalar:
Finansbank sms kredi başvurusu
Vakıfbank sms ile kredi başvurusu
Ziraat Bankası müşteri hizmetleri

Yorum yap: