Instagram Engelleyenleri Görme Nasıl Yapılır- İOS ve Android

Instagram engelleyenleri görme ile sizi engelleyenleri öğrenme programsız olarak yapabilirsiniz.

Instagram Engelleyenleri Görme Nasıl Yapılır- İOS ve Android

Sizi kimlerin engellediğini öğrenmek artık çok kolay. Engellendiğinizi öğrenmek için kişinin kullanıcı adını http://instagram.com/kullanıcıadı şeklinde tarayıcınıza yazınız. Eğer hesabı tarayıcıda görütüleyebiliyorsanız kişi sizi engellemiştir. Eğer kişinin profili tarayıcıda da gözükmüyorsa kişi hesabını kapatmış veya dondurmuştır. Aksi halde kişinin sizi engellediğini programsız olarak öğrenebilirsiniz.

 

İnstagram Engelleyenleri Görme Programsız

Bilgisayarınızdan programsız olarak sizi engelleyenleri görmek için Chrome veya diğer herhangi bir tarayıcınızı açın. İşte programsız İnstagram engelleyenleri görme:

  • İlk olarak bilgisayarınızdan tarayıcınızı açın.
  • CTRL + Shift + N tuşlarına birlikte basın. Bu 3 tuşa bastığınızda gizli sekme açılacaktır.
  • https://www.instagram.com/kredibankalar/ bu linki kopyalayıp kredibankalar yazan yeri sizi engellediğini düşündüğünüz kişinin kullanıcı adını yazın.
  • Eğer hesabı sayfada görüyorsanız kişi sizi engellemiş demektir. Eğer sayfa gözükmüyorsa bu durumda kişi Instagram hesabını silmiş veya dondurmuştur. Yani hesabını tekrar aktif edince tekrardan sizi takip etmeye devam edecektir.

 

Instagram'da Engelleyince Mesajlar Silinir Mi?

Instagram sitesinde DM yoluyla bir kişiyle mesajlaştığınız sırada mesajlar birden bire silindiyse, karşı taraf sizi engellemiş demektir.

 

Instagram engelleyenleri görme programları da pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ancak bu tür uygulamaların şifre çalma ve hesabı ele geçirme ihtimali olduğundan dolayı kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Bu uygulamalar şifrenizi isteyerek çalışmaktadır bu yüzden şifrenizi sizden başka bir kişiye vermeniz sonrasında hesabınız çalınabilir. Ancak Google Play veya APP Store mağazalarından "Instagram Engelleyenleri Görme" yazarak uygulamaların yorumlarına göre kullanıp kullamayacağınıza karar verebilirsiniz.

 

İnstagram hesap kapatma

İnstagram hesap dondurma

Yorum Yap: