Instagram Gizli Hesap Görme 2022 - Ücretsiz ve Programsız

Instagram gizli hesap görme, gizlenmiş profili nasıl göreceğinizi öğrenebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme 2022 - Ücretsiz ve Programsız

İnstagram kullanıcısı olan milyonlarca kişinin son zamanlarda araştırdığı ve merak ettiği konuların başında İnstagram gizli profil görmedir. Android ve İOS cep telefonlarından market bölümünden indirilen uygulamaları ve İnstagram gizli hesap görme işleminin nasıl yapıldığını araştırarak bu sayfamızı hazırladık. Bir stalker için paha biçilmez bir yöntem olan gizli profil görme, birçok farklı yöntem ile yapılabilir. Özellikle sahte hesap açarak bir kişinin profilini stalklamak isteyen kişiler, bu gibi zahmetlere girmeden de daha kolay yöntemlerle İnstagram'da gizli profili görebilir.


Öncelikle uyarımızı yapalım: İnternet üzerinden gizli profil görmek için pek çok internte sitesi ile, Android ve İOS uygulamaları bulunmaktadır. Ancak bu uygulamaların çoğunluğu kişisel güvenliği tehdit etmektedir. Bu uygulamalara İnstagram kullanıcı adımız ve şifremizle giriş yaptığımızda kötü niyetli program sahipleri şifrenizi kayıt edebilir, hesabınız çalınabilir ve dolandırıcıların eline geçebilir. Bundan dolayı İnstagram şifrenizi bir sitede ve programda paylaşmamaya dikkat ediniz.


Instagram Profil Gizleme Nedir?

Instagram'da kullanıcıların hesap bilgilerinin ve paylaşımlarının gizli kalması için farklı seçenekler bulunmaktadır. Hesabınız ile paylaştığınız gönderileri gizlemek için gizli hesap özelliği bulunmaktadır. Hesabınız ile paylaştığınız gönderileri bu özellik sayesinde sizi takip etmeyen Instagram kullanıcılarından gizleyebilirsiniz.

Hesabınızı gizli özelliğini aktif ettikten sonra, gönderi ve hikayeleriniz gizli hale gelir. Paylaşımlarınız, takip ettikleriniz, hatıralarınız ve diğer paylaşımlarınız sadece takipçileriniz tarafından görülür. Ayrıca paylaştığınız hikayeleri sizi takip eden "bazı" kişilerin görmesini istemiyorsanız, hikaye ayarlarından o kullanıcı adını bularak da engelleyebilir, hikayenizi gizleyebilirsiniz.


Buna da bakın: İnstagram engelleyenleri görme


Instagram Profili Nasıl Gizlenir?

Instagram uygulamasına giriş yaparak hesabınızı gizli hale getirmek çok kolay bir özelliktir. İnstagram hesap gizliliği aktif etmek için:

  1. Instagram uygulamasına giriş yapın ve sağ altta bulunan profil resminize tıklayın.
  2. Sağ üst köşedeki üç çizgili menüye tıklayın ve Ayarlar menüsüne gidin.
  3. "Gizlilik" sekmesine tıkladıktan sonra "Hesap Gizliliği" sayfasında bulunan Gizli Hesap butonunu aktif hale getirin.
  4. Gizli Hesap butonunu aktif ettikten sonra hesabınızda paylaştıklarınızı sadece takipçileriniz görebilir.

Instagram Gizli Profile Nasıl Bakılır?

Henüz takip etmediğiniz ve takip etmeden Instagram gizli profil görme için yapmanız gereken ise, bu özellik için hizmet veren web siteleri ile uygulamaları kullanmaktır. Ancak bu uygulamaları kullanırken çok dikkatli davranınız, uygulamayı kullandıktan sonra şifrenizi güvenlik açısından mutlaka değiştirin. Henüz güncelleme gelmemiş Instagram'da bir kişinin profiline bakmak için masaüstünden giriş yapılıp hesapta bulunan paylaşımlar görülebiliyordu. Ancak güncelleme sonrasında bu özelliği de kaybetmiş olduk ve artık gizli hesap profiller sadece belli web siteleri aracılığıyla yapılıyor. Gizli hesap ve profilleri görmek için farklı internet sitesi ve uygulama geliştirilmiş durumda. Bu uygulamaları kullanarak gizli hesapların içeriğini inceleyebilirsiniz. Bu uygulamaları paylaşmadan önce sizlere güzel bir de taktik vermek istiyoruz.


Gizli hesaba bakmak için yukarıda da belirttiğimiz gibi hesabınız çalınabilir, güvenliğiniz tehdit edilebilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey gizli bir İnstagram hesabı açmaktır. Yeni bir e-mail ve telefon numarası bularak İnstagram'da sahte bir profil oluşturun ve aşağıda vereceğimiz uygulamalara giriş yaparken bu sahte hesabınızı kullanın. Bu sayede hesabınız çalınsa bile içiniz rahat bir şekilde ana hesabınızdan İnstagram'ı kullanmaya devam edebilirsiniz.


Instagram Gizli Hesap Görme

İnstagram'da kullanıcılar istediği zaman hesabı gizleyerek takipçisi olmayan kişilerin paylaşımlarını görmesini engelliyor. Bu sayede hesap gizliliği korunmuş oluyor. Ancak geliştirilen uygulamalar ile gizli bir instagram hesabını stalklamak artık çok kolay hale geldi. Gizli hesap görme programları arayan kişiler için, kullanışlı ve tercih edilen uygulamaları araştırarak aşağıda listeledik. Her uygulama %100 verimli olarak çalışıyor diyemeyiz, bu uygulamaları açacağınız sahte bir İnstagram hesabıyla giriş yapınız ve test ediniz. Ayrıca bu uygulamalara vereceğiniz izinlere de dikkat ediniz. İşte İnstagram gizli hesap ve profil görme programları:

  • Postegro uygulaması ile gizli hesap görme.
  • LİLİ uygulaması gizli profil görüntüleme.
  • Bestwhozi uygulaması.
  • Ghosty uygulaması.

Bu uygulamaları Play Store veya App Store'dan indirerek istediğiniz kişinin gizli profil içeriğine ulaşabilirsiniz. Uygulamanın çalışma mantığı ise, bu uygulamayı gizli profiline ulaşmak istediğiniz kişinin takipçilerinden birisi daha önce kullanmış ise, gizli profili görmek mümkün oluyor. Ancak daha önce takipçileri bu uygulamaları kullanmayan kişilerin profiline erişmek neredeyse imkansız oluyor.


İnstagram Gizli Profile Bakma Sitesi

Instagram hesabını gizlemiş olan kullanıcıların video, fotoğraf ve hikayelerine erişmek için farklı internet siteleri de bulunmaktadır. Bu sitelerin hepsi hesabını gizleyen kullanıcıların tüm profil sayfasını göstermese de, çoğunluğu işe yaramaktadır. İnternet üzerinde özellikle "takipçi arttırma siteleri" olarak bilinen web adreslerinin özelliklerine bakarak ücretli veya ücretsiz kullanımlar için bu internet sitelerinden yararlanabilirsiniz.


İnstagram gizli hesap görme için bir diğer farklı yöntem ise, belli bir kullanıcı adında sahte bir profil oluşturmaktır. Sahte bir hesap oluşturarak takipçi arttırdıktan sonra hesabını gizlemiş olan kişiye takip isteği atabilir, takip istediğini kabul ederse adınızı ifşa etmeden kolaylıkla hesap içeriğine ulaşabilirisiniz.


İnstagram hesap kapatma

Yorum yap: