Tiktok Jeton Hilesi 2022 - Tiktok Ücretsiz Jeton Yükleme

Fenomen olmak istiyorsanız bu sayfadan Tiktok jeton hilesi 2022 bilgileri ile bedava ve ücretsiz yoldan jeton kazanmanın yollarını öğrenebilirsiniz.

Tiktok Jeton Hilesi 2022 - Tiktok Ücretsiz Jeton Yükleme

Popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Tiktok, kullanıcı sayısı bakımından her geçen gün artış göstermektedir. Bu bağlamda Tiktok jeton hilesi de pek çok Tiktok kullanıcısı tarafından araştırılarak merak ediliyor. Peki 2022 yılında ücretsiz ve bedava Tiktok jeton yollama taktikleri nelerdir, bedava jeton nasıl gönderilir ve kazanılır?

Tiktok jeton nedir?

Sosyal medya Tiktok uygulamasına para göndererek satın alınan jetonlar ile takipçi kazanmak mümkündür. Sosyal medyada fenomen olmak isteyen kişiler, bu jetonlardan alarak faydalanabilirler. Jeton satın alarak keşfete düşme şansınızı da arttırabilirsiniz. Kredi kartı olmayan kullanıcılar ise App Store veya Google Play'dan cüzdan kodu satın alarak buz cüzdan kodları ile Tiktok uygulaması içerisinde kullanacakları jetona sahip olabilirler.

Tiktok Jeton Hilesi Nasıl Yapılır?

Tiktok jeton hilesi 2021 yılında da kullanılmaya devam ediliyor. Tiktok jeton hilesi sayeside bedava olarak istediğiniz kişiye tiktok hediyesi gönderebilirsiniz. Tiktok jeton hilesi ücretsiz olarak pek çok Tiktok sitelerinde kullanıcılara sunulmaktadır. Tiktok bedava jeton hilesi için bu sayfada sizler için hangi sitelerden bedava jeton kazanılır sorusunu araştırarak hazırladık. Tiktok jeton sayınızı ücretsiz olarak arttırmak için canlı yayında istediğiniz kişiye hediey yollamak isteyen kişiler için bedava jeton kazanma yöntemlerini açıkladık.

İşte Tiktok jeton hilesi 2022

 • Tiktok jeton hilesi yapmak için gerekli siteye gidin.
 • Tiktok jeton hilesi 2021 sayfasına giriş yapın.
 • Tiktok para hilesi ile jeton gönderileeck hesabın kullanıcı adını yazın.
 • Tiktok jeton hilesini ve aktarılacak jeton miktarını seçin. Bazı siteler günlük 5.000 jeton aktarımı sağlamaktadır.
 • Tiktok jetonları hesabınıza gönderildiğinde e-posta ile bilgilendirme yapılmaktadır. E-posta geldikten sonra jeton hilesi hesabınıza yüklenmiş demektir.

Tiktok jeton hilesi 2021 geçtiğimiz yıl çıkarılmış olsa da, 2021 yılında da pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Ücretsiz Tiktok jeton hilesi için yapılması gereken tek şey uygun sosyal medya panelini bulmaktır. Bu sitelerden birisini tercih ederek jeton hilesi kazanabirsiniz. Bu sitelere şifrenizi vermeden önce internette sitelerle alakalı araştırmalar ve şikayet konularına mutlaka bakınız. Tiktok jeton hilesi kazanmak için gereken şart ise takipçi sayınızın en az 1.000 olması gerekmektedir. Tiktokta jeton hilesi yaparak ücretsiz jeton göndermek için takipçi sayınızı öncelikle 1.000 kişiye çıkartınız. Bu şartı yerine getirmeyen Tiktok kullanıcılarına canlı yayın açılmaz ve jeton yüklenemez. Tiktok jeton hilesi yapabileceğiniz siteler:

 • Takipavm,
 • Takipçiturkey,
 • MedyaMağaza
 • Hilecipc
 • Takipbonus

Tiktok jeton hilesi kullanmak için gereken şartlar

 • Tiktok jeton hilesinin aktif olması için takipçi sayınızın 1.000'den yukarı olması gerekmektedir.
 • Tiktok hediye jeton hilesi ile canlı yayında kullanıcılara hediye gönderimi yapılmaktadır.
 • Tiktok jeton hilesi için jeton kazanmak isteyenlerin hesap gizliliği herkese açık olmalıdır.
 • Tiktokta bedava jeton almak için iletişim bilgilerinizin "eksiksiz" olarak doldurulması gerekmektedir.

İlginizi çekebilir: Instagram hesap silme

Tiktok Jeton Nasıl Kazanılır?

Tiktok'tan jeton kazanabilmek için canlı yayın paneline giderek yayına bağlanmanız gerekmektedir. Tiktok'ta canlı yayın başlatarak jeton kazanmak için sizi takip edenlerin sayısı en az 1000 kişi olması gerekmektedir. Bu sayıya bir şekilde ulaştıktan sonra Tiktokta canlı yayın açarak jeton kazanabilirsiniz.

Belirli bir kitle edindikten sonra canlı yayını izleyen ergenlerden kazanacağınız jetonları paraya çevirebilirsiniz. Bu sayede Tiktok cüzdanında jetonlar birikmeye başlayacaktır. Her bir hediyenin kendine göre farklı değeri bulunmaktadır. Kullanıcıların size gönderdiği hediyeler ile başkalarına göndereceğiniz hediyeler cüzdanınıza eksi bakiye olarak yansır.

Tiktok Jeton Fiyatları Ne Kadar?

Tiktok platformundam1 jeton fiyatı 0.7 TL'ye denk gelmektedir. Bunun yanı sıra 100 jeton biriktiren bir kişi 50 elmas kazanabilme hakkına sahiptir. Tiktokta diğer kullancılara gönderilen hediyeler sonrasında tiktok cüzdanınızda elmas birikmeye başlar. Toplam elmas sayısı 10 bin olan kişiler ise bunu paraya çevirebilir. Elmasları bozdurarak banka hesabınıza ufak bir kesinti sonrasında aktarmayı sağlayabilirsiniz.

Ayrıca "yükleme" özelliğini kullanarak takip ettiğiniz kişiler için hesabınıza para yükleyebilir ve takip ettiklerinize canlı yayında hediye gönderebilirsiniz. Güncel olarak satılan Tiktok jeton fiyatları ise şu şekildedir:

JETON TL
500 35
2000 134
5000 349
10000 699

Tiktok hesabınıza cepten ödeme, kredi kartı ile ödeme, QR kod ile ödeme yöntemlerinden birisini kullanarak banka hesabınızdan Tiktok hesabınıza para aktarabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden sanal kartlar ile de ödeme yapılması mümkündür.

Tiktok Jeton Nasıl Yüklenir?

Tiktok hesabınıza jeton yüklemek için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz:

 • Tiktok hesabınıza giriş yapın.
 • "Profil Bilgileri" sayfasına gelin.
 • Sağ üst köşede yer alan üç nokta simgesine tıklayın.
 • Tiktok Jeton Cüzdanı bölümünden dilediğiniz seçimi yaparak Tiktok hesabınıza jeton yüklemesi yapabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgileri inceleyerek siz de Tiktok jeton hilesi 2022 bilgilerini öğrenebilir, ücretsiz ve hızlı bir şekilde jeton kazanabilirsiniz. Ayrıca Tiktok takipçi hilesi sayfamıza da göz atarak Tiktok hesabınıza ücretsiz olarak binlerde takipçiyi anında gönderebilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

berk akkus

çok iyi site

2021-12-14 21:56:42 -
Əziz əzizov

Jeton istiyorum

2022-01-24 20:53:48
Menderes türker

Jeton ver bana

2021-12-12 23:26:02 -
azad armanc

jeton lazım

2022-02-25 19:32:16
Kapat