Devlet Bankaları Taşıt Kredisi Kampanyası 2019 (0.49 Faiz)

Devlet bankaları taşıt kredisi kampanyası yaptı! %0,49 faiz oranlarıyla Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank yerli otomobile özel taşıt kredisi kampanyası detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Devlet Bankaları Taşıt Kredisi Kampanyası 2019 (0.49 Faiz)

 Devlet bankaları 2019 yılında ekonomiyi canlı tutmak için bir çok kampanya düzenlemektedir. Özellikle Ziraat Bankası'nın başlattığı %0,99 faiz oranlı konut kredilerine talep oldukça artmış, inşaat sektörü bir nebze olsun canlılık göstermişti. Bu durumu gören bank yetkilileri 26 Eylül itibariyle duyurduğu yerli otomobil taşıt kredisi kampanyası ile araba sahibi olmak isteyenlere özel uygun faiz oranlı taşıt kredisi kampanyasını da duyurmuş oldu. Bu sayfadaki bilgileri kontrol ederek siz de devlet bankaları taşıt kredisi kampanyası detayları ve faiz oranları kontrolü yapabilir, hesaplamaları inceleyebilir, uygun faiz oranlarıyla taşıt kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Yerli Otomobil Taşıt Kredisi Kampanyası 2019

Konut kredisi kampanyalarından sonra beklenen haber taşıt kredilerinden geldi. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank (BKZ: devlet bankaları) araba sahibi olmak isteyenlere sevindirici bir kampanya başlattı. Otomobil firmalarıyla yapılan anlaşma sonrasında Türkiye'de üretilen binek ve ticari araçlar için 50 ile 120 bin lira arasında çekilecek krediler için faiz oranları %0,49 ile %0,69'a kadar düşürüldü. Sıfır araç satışlarında iflasın eşiğine gelen araç firmaları, bu durumda sektöre yenilik ve canlılık kazandıracak bir kampanyaya imza atmış oldu. Böylece vatandaşlarımız daha uygun faiz oranlarıyla taşıt kredisi alabilmesinin önü açılmış oldu.

 

Ticari araçlar için 72 bin lira ile 120 bin lira arasında olan kredilerde sıfır km ticari araçlar için, 30 - 60 ay vadeli kredi ile birlike aylık faiz oranları %0,49 - %0,69 arasında değişiklik göstermekterdir.

Binek araçlar için ise hazırlanan kredi paketine göre 50 bin lira ile 120 bin lira arasında sıfır km olan araçlarda 18 ile 36 ay arasında vade uygulanacak. Bu araçlar için faiz oranları %0,49 ile %0,69 arasında değişecek.

 

Yerli Üretim Yapılan Otomobil Markaları (Kampanya Dahilinde Olanlar)

Fiat,

Hyundai,

Renault,

Honda,

Isuzu,

Karsan,

Temsa.

 

Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2019

Taşıt kredileri, genelde ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla aynı seviyede verilmektedir. 60 aya varan vadelerle siz de taşıt kredisi sahibi olmak istiyorsanız, en fazla 5 yaşına kadar olan araçlara taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Günümüzde taşıt kredisi faizleri %1,10 ile 2,75 arasında değişiklik göstermekterdir. İkinci el taşıt kredisi olan araçlar için bu faiz oranları geçerli olmakla beraber, Ziraat Bankası ve diğer devlet bankalarının Türkiye'de üretim yapan otomobil firmaları için başlattıkları 0,49 faiz oranlarıyla siz de sıfır (0) olan araçlara taşıt kredisini uygun faiz oranlarıyla kullanabilirsiniz.

 

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA-TIKLAYIN

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA - TIKLAYIN

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA-TIKLAYIN

 

Bu kampanya 1 Ekim - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerliliğini koruyacaktır. Siz de Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan taşıt kredisi başvurusu yaparak çok uygun faiz oranlarıyla ticari yada binek aracınızı satın alabilirsiniz. Normal şartlarda faiz oranları %1,10'dan başlamaktadır ancak devlet bankaları taşıt kredisi kampanyası 2019 yılında düzenleyerek, vatandaşlarımızı sevindirecek haberi duyurdular. Siz de %0,49 ile %0,69 faiz oranlarıyla sıfır araba satın almak istiyorsanız Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank gibi devlet bankalarına kredi başvurusu yaparak taşıt kredisi çekebilir ve araç sahibi olabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilecek  sayfalar:

Ziraat Bankası taşıt kredisi 2019

Taşıt kredisi masrafları nelerdir?

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat