CepteTEB Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama

Bu sayfada yer alan haberimizde CepteTeb vadeli mevduat faiz oranları 2021 dair önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Oluşturduğumuz güncel oranlarla kazancınızı katlayabilirsiniz.

CepteTEB Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama
 "Yeni Nesil Dijital Banka" adıyla hizmet vermeye başlayan ve Türk Ekonomi Bankası bünyesinde hizmet veren CEPTETEB, avantajlı faiz oranlarıyla kazandırmaya devam ediyor. TEB'in internet bankacılığı CepteTEB ile daha yüksek faizlerle kazanabilirsiniz! Yatırımcının gözdesi olmaya devam eden TEB mevduat hesabına ilişkin hazırlamış olduğumuz haberimizde, sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz vadeli mevduat türleri, faiz oranları, özellikleri hakkında bilgiler hazırladık. Hazırlamış olduğumuz özet faiz oranları tablosu sayesinde yatırımlarınıza daha kolay yön vereceğinizi umarız. Ayrıca faiz oranları tablosunun altında diğer bankalarla karşılaştırma imkanı da sunmaktayız.Günümüzde artık para kazanmak ve kazanılan parayı değerlendirmek hiçte kolay değil.Peki kazandığımız parayı nasıl değerlendiripte katlayabiliriz diyorsanız TEB mevduat faiz oranları 2019 hakkında hazırlamış olduğumuz haberimizi lütfen inceleyiniz.Vermiş olduğumuz oran tablosu sayesinde paranızın ne kadar geri dönüş sağlayacağını görebilirsiniz ve kolaylıkla karşılaştırma yapabilirsiniz.Ücretsiz EFT/Havale işlemleri, faiz geliri elde edebilmesi için gerekli tutarı marifetli hesabında bulunduran ve asgari 2 (iki) iş günü faiz geliri elde eden müşterilerimiz için geçerli olacaktır. 


CEPTETEB VADELİ MEVDUAT FAİZ ORANLARI 2021

Teb mevduat hesaplama

%22,50'ye varan faiz oranları https://www.cepteteb.com.tr/ sizleri bekliyor. Mevduat hesabınızı CEPTETEB İnternet şubesi hesaplar menüsü, yeni hesap açma seçeneği ile vadeli hesabınızı açabilirsiniz.E mevduat alt limiti 500 TL, 500 USD, 500 EURO olarak belirlenmiştir. E Mevduat hesaplarınızda avantajlı faiz oranlarından yararlanarak 1.000.000 TL/ USD / EURO ya kadar birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.Marifetli Hesap’a bağlı vadesiz hesapta otomatik ödemelerinizi ve diğer nakit akış işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

CEPTETEB HESAP NASIL AÇILIR?

CEPTETEB'den hesap açıp paranızı mevduat hesabında değerlendirmek istiyorsanız öncelikle Cepteteb internet sitesine (https://www.cepteteb.com.tr) giriş yapmalı ve sonrasında "Hesap Aç" butonuna tıklayarak hesap açma başvuru sayfasından yeni hesap formu doldurmalısınız. Eğer Teb müşterisiyseniz formu doldurduktan sonra "Bankamızın müşterisi olduğunuz için, CEPTETEB işlemlerinizi CEPTETEB İnternet Şubesi’nden kolayca yapabilirsiniz" uyarısını alacaksınız. TEB internet bankacılığını kullanan kişiler Cepteteb'i otomatik olarak kullanmaya başlayabilir. Eğer internet bankacılığı şifreniz yoksa Cepteteb sitesine giderek yeni parolanızı alabilirsiniz. Eğer TEB'de internet bankacılığınız aktif değilse BURAYA tıkladıktan sonra TEB internet bankacılığı yeni müşteri kaydınızı oluşturarak yeni şifrenizi belirleyebilir ve siz de CEPTETEB'i kullanmaya başlayabilirsiniz.

28.05.2018 tarihi itibariyle 250.000 – 750.000 TL arası Marifetli Hesap bakiyeleri için bağlı Vadesiz Mevduatlarda ek faiz verilebilmesi için bulundurulması gereken bakiye alt limit tutarı 5.000 TL olarak güncellenecektir. 28.05.2018 tarihinden geçerli olmak üzere Marifetli hesap bakiyesi 250.000 – 750.000 TL arasında bulunan müşterilerimizin, Marifetli hesaba bağlı Vadesiz hesaplarında yeterli bakiye bulunmaması durumda, sistem tarafından saat 22:00’de Vadesiz hesap bakiyesi, Marifetli Hesap’tan otomatik aktarım ile 5.000 TL’ye tamamlanacaktır. 28.12.2018 tarihi itibariyle TL Marifetli hesabınızda faiz kazanımı olmayan 2.000 TL altı bakiyeniz var ise, otomatik olarak Marifetli Hesabınıza bağlı vadesiz hesabınıza aktarılacaktır. 28.12.2018 tarihi itibariyle, 2.000 TL altı mevcut Marifetli bakiyenizi, bağlı vadesiz hesabınızda takip edebilirsiniz. 2.000 TL üstü Marifetli Hesap bakiyesi olan müşterilerimizin hesaplarında herhangi bir aktarım/değişiklik olmayacaktır.
Faiz oranları, yatırılan para miktarı ve vade sayısı değiştikçe değişiklik göstermekterdir. Yukarıda hazırlamış olduğumuz tabloda siz değerli okurlarımızla Teb mevduat faiz oranları 2019 hakkında varolan oranları paylaştık.Bu oranlar güncel olup piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebileceğini hatırlatmak isteriz.Cepteteb tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. CEPTETEB tüm bankacılık işlemlerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, şubeye gitmeden yapmanızı sağlar. Üstelik CEPTETEB, her zaman iyi faiz oranları ve avantajlı kampanyalar sunar. Mevcut TEB müşterileri için ise CEPTETEBli olmak çok daha kolay. Avantajlardan hemen yararlanmak için tek yapmanız gereken, CEPTETEB İnternet Şube’sine girip CEPTETEB ürünlerini kullanmaya başlamak. CEPTETEBliysen, App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV ve Digiturk Play'den CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın alışverişlerde %50 indirim kazanırsın.
Yatırımlarınız için güvenilir bir yer arıyorsanız, CepteTeb mevduat faiz oranları 2021 hakkında yer alan bilgileri inceleyebilir.Ve yatırımızı ilgili bankanın vadeli mevduat hesabı üzerinden gerçekleştirerek kazancınızı katlayabilirsiniz.Teb vadeli mevduat faiz oranları 2021 hakkında bildiklerimizi paylaştık. Diğer bankaların faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, önceki haberlerime göz atabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat