TEB Gram Altın Fiyatları Takibi

Siz de Teb gram altın fiyatları canlı takibi yaparak güncel altın fiyatlarını öğrenebilir, altın yatırımlarınızı kontrol edebilirsiniz.

TEB Gram Altın Fiyatları Takibi

 Bankaların dijital kanalları yatırım yapmamıza büyük fayda sağlıyor. Şubelere nazaran daha kısa sürede hesap açılışı yapabiliyor ve anlık kur değişimlerini inceleyebiliyoruz. Teb de müşterilerine altın yatırımı için bu kolaylığı sağlıyor. Teb gram altın fiyatları takibi ile sizler de, en güncel verilere ulaşabilecek ve anlık değişimleri gözlemleyebileceksiniz. Parasının değerinin farkında olan, zamanını fırsata çevirmek isteyen ve birikimlerine değer katmak isteyen vatandaşlarımız, Teb gram altına yatırım yapabilirler. CepteTeb uygulaması ile gram altının en güncel fiyatlarına, altın fiyat takibine ve hesap başvuru kanallarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


1000/ 1000 saflıktaki 24 ayar gram altınınız ile Teb üzerinden hesap açtırabilirsiniz. TL ya da USD ile gram altın alım/ satımı yapabilirsiniz. Çalınma, kaybolma, düşük ayar riski olmadan ve işçilik maliyeti ödemeden altına yatırım yapabilirsiniz. Teb şubelerinden mesai saati içerisinde, internet bankacılığı, atm ve müşteri hizmetlerinden de 7 gün 24 saat boyunca işlem yapabilirsiniz.  Altın hesabınız yoksa şubelerden, internet bankacılığı ya da CepteTeb mobil uygulamasından rahatça açabilirsiniz. 

 

Teb Gram Altın Fiyatları

 

Cepteteb Gram altın fiyatları için tıklayın(resmi site bağlantısı içerir.)

 

Bu linkten güncel gram alış/ satış fiyatlarını görebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası’nda 09.00 ile 17.30 saatleri arasında gün içi altın kurları yayımlanmaktadır. Marjlı altın kurlarını ise 17.30 ile 09.00 saatleri arasında öğrenebilirsiniz. Teb’İn en güncel kurlarından yararlanarak işlem yapmak isterseniz, 09.00 ile 17.30 saatlerini tercih edebilirsiniz.

 

Gram Altın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

1. Güvenilir ve kurumsal firmalardan hesap açmaya ve gram altın almaya özen gösteriniz.

2. Gram altın alırken altının ağırlığını, işçiliğini ve fiyatını detaylıca öğreniniz. Gerekirse hesaplamaları siz de yaparak işinizi sağlama alabilirsiniz. 

3. Piyasanın açık olduğu saatlerde işlem yapmaya özen gösterin. Mesai saatleri dışında gram altın alış fiyatı yüksek olurken, satış fiyatı ise azalmaktadır. 

4. Bankalardan gram altın alırken lütfen aldığınıza dair bir belge almayı unutmayınız.

 

Günümüzde altının değerlenmesi, yatırıma olan ilgiyi de beraberinde getirdi. Yatırım yapmayı düşünen vatandaşlarımız, altın fiyatlarını da merak ediyordu. Teb gram altın fiyatları sayesinde en güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz. Birikiminize değer katmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden Teb altın hesabı açtırabilirsiniz. 

 

İlgili sayfa: Teb altın hesabı açma

Yorum yap: