TEB Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

TEB Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi kullanmak istiyorsanız Teb kredi faiz oranları 2019 bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

TEB Kredi Faiz Oranları 2019 (İhtiyaç, Konut, Taşıt)

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

  Türkiye’de faaliyet gösteren Teb, 1927 yılında kurulmuştur. 1927 yılından beri topluma, banka ürün ve hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunmaya çalışmaktadır. Vatandaşların zor günlerinde, nakit ihtiyaçlarında yardıma koşan Teb, uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Teb kredi faiz oranları 2019 bilgilerine, sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz faiz oranları ve vadeler, bankanın güncel bilgileridir. Oranların tekrar değişmesi durumunda, güncel oranları sizlerle paylaşacağız. Taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi çekmek istiyorsanız, Teb’in uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Teb Kredi Faiz Oranları

Teb kredileri ile hayallerinizi gerçekleştirmek artık çok kolay! Türkiye Ekonomi Bankası Türkiye’de; uygun faizle kredi veren bir bankadır. Kredi sayelerinde pek çok vatandaşımız çeşitli kampanyalardan da yararlanabilmektedir. Kredi çekmeden önce bankaların faiz oranlarını araştırıyorsanız, sayfamızı inceleyerek, Teb kredi faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. 

Kredi çeşidi

Faiz Oranları

En fazla vade

Teb ihtiyaç kredisi faiz oranı

% 2,75

36 ay

Teb taşıt kredisi faiz oranı

% 2,65

48 ay

Teb konut kredisi faiz oranı

% 2,58

120 ayYukarıda belirtmiş olduğumuz kredilerin detayını, haberimizin devamında inceleyebilirsiniz. İhtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredileri hakkında bilgi sahibi olarak ve başvuru kanallarını öğrenerek, hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. İşte, kredi çeşitleri ve faiz oranları hakkında detayla bilgiler.


Teb İhtiyaç Kredisi

Nakit ihtiyacınızda Teb, hep yanınızda! İhtiyaç kredisi için gerekli evraklarınızı hazırlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 24 saat içinde kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Piyasa faiz oranlarındaki değişikliklerden etkilenmeyen Teb ihtiyaç kredisi, vade boyunca sabit kalır. Uzun vade avatajlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredinizi çekerek, isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teb ihtiyaç kredisi ile taksitlerinizi de kolaylıkla ödeyebilirsiniz. 

Kredi miktarı

Faiz oranı

Vade

Aylık ödemesi

5.000 TL

% 2,75

36

239.38 TL

10.000 TL

% 2,05

36

478.77 TL

15.000 TL

% 2,05

36

1.534,04 TLTeb Konut Kredisi

Ev satın almak istiyorsanız sizler de, Teb konut kredisi ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Teb konu kredisinin sunmuş olduğu uzun vade seçenekleri ile sizler de, bütçenize uygun geri ödeme planı yapabilirsiniz. Kredi kolaylıklarından yararlanarak, çeşit çeşit ev alabilirsiniz. 

Kredi miktarı

Faiz oranı

Vade

Aylık ödemesi

10.000 TL

% 2,09

120

271 TL

15.000 TL

% 2,09

120

406TL

30.000 TL

% 2,09

120

812 TLTeb Taşıt Kredisi  

TEB Taşıt Kredisi çekerek 24 saat içinde kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz araca sahip olabilmek için tek yapmanız gereken, Teb'in avantajlı taşıt kredisine başvuru yapmak. Dilediğiniz otomobile sahip olmak artık çok kolay! Kullanmış olduğunuz taşıt kredinisi faizi, piyasadaki faiz oranı değişikliklerinden etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalır. Taşıt kredinizi 48 aya varan uzun vade seçenekleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Kredi miktarı

Faiz oranı

Vade

Aylık ödemesi

20.000 TL

% 2,65

48

818.05 TL

25.000 TL

% 2,65

48

1.022,57 TL

40.000 TL

% 2,65

48

1.636,10 TL


#Dikkat:
Aracı ve sizi kazalara karşı koruyan ‘benim arabam sigortasını’ da taşıt kredisi sayesinde yaptırabilirsiniz. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Karşılaştır: İhtiyaç kredisi faiz oranları 2019

Teb kredilerinden yararlanmak istiyorsanız, başvuru kanalları ve gerekli belgeleri, haberimizin devamında öğrenebilirsiniz. Türkiye Ekonomi Bankası, ihtiyaç sahipleri için çeşitli fırsatlar sunuyor. İhtiyaç, taşıt ve konut kredileri ile sizler de dilediğiniz eve ve arabaya sahip olabilirsiniz. 

Teb ihtiyaç kredisi gerekli evraklar ve başvuru yolları:

Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi, gelir belgesi yani maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi. Belirttiğimiz evrakları hazırlayarak, size en yakın Teb şubesine gidip başvuru yapabilir ve 24 saat içinde kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Şubelere alternatif olarak; https://www.teb.com.tr/ihtiyac-kredisi-basvurusu/#step=1 adresinden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Yeni ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız; Türkiye Ekonomi Bankası şubelerine giderek başvuru taleplerini iletebilirler.

https://www.teb.com.tr/tasit-kredisi-basvurusu/#step=1 adresinden taşıt kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. Teb şubelerinde de, taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün.  

Teb kredi faiz oranlarını inceleyerek sizler de, hesaplamalarını yapabilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren ve en uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalardan biri de Teb. Uzun vade avantajlarından yararlanabilir ve bütçenize uygun ödeme planı ayarlayabilirsiniz. Teb başvurum nerede https://www.teb.com.tr/basvurum-nerede/#step=1 uygulaması ile kredi başvuru durumunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Çoğu vatandaşımız bankalara kredi başvurusunda bulunmadan önce, internet üzerinden faiz oranı araştırması yapmaktadır. Bizler de, sizin için Teb faiz oranlarını paylaşıyoruz. Teb kredi faiz oranları 2019 güncel verilerini inceleyerek, hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. eğitim masrafından tutun da tatil masrafına kadar dilediğiniz her ihtiyacınızı Teb ihtiyaç kredisi ile giderebilirsiniz. Teb’in sunmuş olduğu kredi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız sizler de şubelere gidebilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kredi başvuruları size zaman kazandıracaktır. Şubelere ve internet bankacılığına ek olarak çağrı merkezlerinde de krediler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 0850 200 0 666 numaralı Teb müşteri hizmetlerini arayarak, krediler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Faiz oranlarını ve vade sürelerini öğrenebilir, başvuru yaparak nakit ihtiyacınızı sonlandırabilirsiniz. Bankaların, kredi faiz oranları hakkındaki bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: