Türk Telekom Ev İnterneti Fiyatları 2019
sponsorlu reklamlar

Türk Telekom Ev İnterneti Fiyatları 2019

Türk Telekom 2019 yılında ev interneti için belirli ücretler almaktadır. Sizler de, Türk Telekom ev internet fiyatları 2019 hakkında bilgi sahibi olarak, istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Ev İnterneti Fiyatları 2019
sponsorlu reklamlar
 Türkiye’nin bir numaralı telekomünikasyon hizmeti veren şirketi Türk Telekom ile evinizde kesintisiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Türk Telekom ev internet paketleri, Türk Telekom ev interneti fiyatları 2019 ve başvuru kanalları hakkındaki bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. Sağlam altyapısı ve fiber hizmetiyle hızlı bir internete sahip olabilir, dilediğiniz zaman film indirip oyun oynayabilirsiniz. Türkiye’nin çoklu oyuncusu olarak bilinen Türk Telekom, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için her sürecini iyi bir şekilde değerlendirmeye devam ediyor. 34 bine yakın çalışanı ve 81 ilde bulunan bayisiyle vatandaşlara hizmet vermeye devam eden Türk Telekom’la sizler de, ev internet paketlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom ev internet fiyatları

Müşteri odaklı ve entegre bir yapıya sahip olan Türk Telekom her geçen gün vatandaşlara kusursuz hizmet vermeye, var olan altyapısı ile hızlı bir internet ulaştırmaya devam ediyor. Mobil, telefon, televizyon, internet gibi ürünleri çatısı altında toplayarak, sahip olduğu geniş hizmet ağı ile hızla büyümeye devam eden Türk Telekom sizleri, kusursuz internet ile tanıştırıyor. Türk Telekom operatöründen hizmet almak istiyorsanız şunu bilmelisiniz ki, alacağınız paketin fiyatı internet hızına göre farklılık gösterebilmektedir. Evinizdeyken online oyunlar oynuyor, film izliyor ya da indiriyorsanız hızı yüksek paketleri tercih edebilirsiniz. Lakin, tercih edeceğiniz hızı yüksek olan paketlerinde fiyatlarında farklılıklar olabilmektedir. Aşağıdaki tablomuzdan Türk Telekom ev interneti paketlerini ve fiyatlarını görebilirsiniz. 2019 yılının en güncel fiyatları aşağıdaki tablomuzda yer almaktadır. Fiyat değişikliğinin olması durumda, sitemizi takip ederek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Evde internet paketleri


2019 yılı fiyatları

Bizden kampanyası

86,90 TL

Yalın internet kampanyası

79,90 TL

İnternetsiz ev kalmasın kampanyası

29,90 TL

İnternet festivali kampanyası

60,90 TL

Cebine gelsin kampanyası

89,90 TL

Dört mevsim kampanyası

98,90 TL

Limitsiz internet çağı kampanyası

69,90 TL

Kamu kampanyası

86,90 TL

3 ay bedava kampanyası

106,90 TL

Evde cepte bayram kampanyası

98,90 TL

Ev telefonlulara yılların fırsatı kampanyası

74, 90 TL

Şahane ikili kampanyası

93,00 TL

Fenernet kampanyaları

69,90 TL

Gsnet kampanyaları

69,90 TL

Konyaspor net kampanyaları

69,90 TL

Ailece internet kampanyası

129,90 TL

Hazırnet paketi

10 TL


Başvuru yap: Türk Telekom ev internet başvurusu

Türk Telekom’un 17 çeşit paketi ile sizler de evinizde internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken size uygun ev internet paketini seçip başvuru yapmanız. Türk Telekom internet adresi üzerinden online başvurunuzu gerçekleştirebilir, 444 1 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ya da Türk Telekom bayilerine giderek istediğiniz internet paketini seçerek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom ev interneti fiyatları 2019 yılı güncel verilerine yukarıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Online başvurularınızı https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/kampanyalar.aspx adresinden zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. Türk Telekom’un yeni müşteriyseniz istediğiniz pakete başvuru yapabilir, mevcut müşteriyseniz paket değişikliklerinden yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Türk telekom müşteri hizmetleri

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: