Türk Telekom Evde İnternet Başvurusu
sponsorlu reklamlar

Türk Telekom Evde İnternet Başvurusu

Sizler de evinizde kesintisiz ve fiber gücünde hızlı bir internet istiyorsanız Türk Telekom evde internet paketlerini 2019 inceleyebilirsiniz. Haberimizde Türk Telekom evde internet başvurusu hakkında merak edilenleri bulabilirsiniz.

Türk Telekom Evde İnternet Başvurusu
sponsorlu reklamlar
 Türk Telekom, posta ve telgraf teşkilatı yani kısaca ptt’nin  posta ve telekomünikasyon hizmetlerinin 1995 tarihinde ayrılması sonucunda, devlet tarafından kurulan ve Türkiye’ye  bir telekomünikasyon hizmeti vermeyi amaçlayan şirkettir. Telekomünikasyon dediğimiz kavram; her çeşit bilginin elektromanyetik sistemler sayesinde iletilmesidir. Türk Telekom 178 yıllık bir geçmişe sahiptir. Aynı zamanda ilk telekomünikasyon şirketidir. Günümüzde hızla gelişen teknolojilere ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermeyi amaçlayan Türk Telekom, internet- telefon- mobil vb. ürünleri tek çatı altında toplamıştır. Evinizde Türk Telekom’un geniş hizmet ağından ve ürün çeşitliliğinden yararlanmak istiyorsanız sizler de başvuru yapabilirsiniz. Haberimizde Türk Telekom evde internet başvurusu konusuna değineceğiz. Vatandaşlarımızın isteklerine en doğru ve hızlı bir şekilde cevap vermeyi amaçlayan Türk Telekom, ttnet ve tt mobil iletişim hizmetleri a.ş’yi bünyesine katarak, entegre bir yapıya geçmiştir. Pek çok çalışanıyla vizyonunu geliştirmeye devam eden, sayısız genişbant, sabit erişim ve mobil hattına abonelik hizmeti veren Türk Telekom hızla büyümeye devam etmektedir. Türkiye’nin her ilinde bayisi bulunan Türk Telekom’a başvuru yaparak, sayısız fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Türk Telekom evde internet başvuru hakkında merak ettiklerine haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. 


Türk Telekom evde internet paketleri 2019

Günümüzde neredeyse hepimizin evinde bilgisayar ve internet var. Lakin, hangi operatör üyesi olma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, Türk Telekom evde internet paket fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Uygun paketlerle sizler de evinizde internetin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Evde internet kullanıcı olacaksanız dikkat etmeniz gereken ilk nokta, paketlerin hıza göre değiştiğini unutmamak. Oyun oynuyor, film izliyor ve indiriyorsanız daha hızlı paketleri tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Türk Telekom evde internet müşterisi olacaksanız unutmamalısınız ki çeşitli kampanyalar ve avantajlar sizleri bekliyor. Film izlerken, oyun indirirken, kesintisiz bir şekilde evinizde internetin keyfini çıkarabilirsiniz. İnternet adresinden online başvuru yaparak, taahhütlü ve taahhütsüz seçenekler ile internetinizi kullanmaya, avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

Evde internet kampanya adı

Fiyat

Bizden kampanyası

86,90 TL

Yalın internet kampanyası

79,90 TL

İnternetsiz ev kalmasın kampanyası

29,90 TL

İnternet festivali kampanyası

60,90 TL

Cebine gelsin kampanyası

89,90 T

Dört mevsim kampanyası

98,90 TL 

Limitsiz internet çağı kampanyası

69,90 TL

Kamu kampanyası

86,90 TL

3 ay bedava kampanyası

106,90 TL

Evde cepte bayram kampanyası

98,90 TL

Ev telefonlulara yılların fırsatı kampanyası

74, 90 TL

Şahane ikili kampanyası

93,00 TL

Fenernet kampanyaları

69,90 TL

Gsnet kampanyaları

69,90 TL

Konyaspor net kampanyaları

69,90 TL

Ailece internet kampanyası

129,90 TL

Hazırnet paketi

10 TL


Türk Telokom evde internet paketi kampanlarına yukarıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. S- internet, M- ultra internet, L- fiber internet seçenekleri ve ücretsiz kurulum ile sizler de çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Altyapısı ile fiber hızını Türk Telekom’la yaşayabilirsiniz. Yukarıdaki yazımızda da bahsettiğimiz gibi paketlerin hıza göre değiştiğini unutmadan istediğiniz, ekonominize uygun olan paketi seçerek sizler de Türk Telekom gücüyle tanışabilirsiniz. Sizler de, evde internet paketleri hakkında daha detaylı bilgiye https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/kampanyalar.aspx adresinden ulaşabilirsiniz. Peki, paket incelemelerinizi yapıp ve size uygun olan paketi seçtiniz, nerelere başvurmanız gerekiyor? Türk Telekom evde internet başvurusu yapmak için hangi kanalları kullanmanız gerekiyor? Başvuru kanalları hakkında bütün merak ettiklerinizi araştırdık. İşte, evde internet başvurusu yapabileceğiniz kanallar.

Türk Telekom evde internet başvuru kanalları

Türk Telekom evde internet için zaman kaybetmeden, hızlı bir şekilde  bazı kanalları kullanarak başvuru yapabilir ve ilk aydan ücretsiz yararlanabilirsiniz. 

Türk Telekom evde internet online başvuru

Evde internet kullanıcısı olmak isterseniz, online başvuru yaparak ilk aydan ücretsiz yararlanabilir ya da bazı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Yukarı vermiş olduğumuz linkten, seçeceğiniz paketin üzerine gelerek ‘hemen başvur’ sekmesine tıklayarak online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türk Telekom evde internet müşteri hizmetlerinden başvuru

444 1 444 Türk Telekom müşteri hizmetleri numarasını arayarak internet paketleri, hızları, fiyatları hakkında bilgi alabilir,başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Türk Telekom şubelerinden başvuru

Türkiye'nin her yerinde yer alan Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek siz de ev interneti başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan bir kaç gün sonra internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.


 Yukarıda bahsettiğimiz konulardan Türk Telekom evde internet paketleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom evde internet başvurusu için hangi kanalları kullanacağınızı öğrenerek, başvurunuzu zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet hızınızı ayarlayarak, Türk Telekom’un fiber gücünden yararlanabilirsiniz. Spor, kültür, bilim, teknoloji, eğitim gibi alanlara destek vermeye devam eden Türk Telekom, hedeflerini gerçekleştirmeye ve vizyonunu genişletmeye devam ediyor. Evinizde kesintisiz bir internet kullanmak istiyorsanız, Türk Telekom evde internet haberimizi okuyabilirsiniz. Sizler de evde internet paketlerinin uygun fiyatlarıyla internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: