Türk Telekom Limitsiz İnternet Çağı Kampanyası 2019
sponsorlu reklamlar

Türk Telekom Limitsiz İnternet Çağı Kampanyası 2019

Türk Telekom'un çeşitli kampanyalarından yararlanarak fiber gücünde internete sahip olabilirsiniz. Türk Telekom İnternet Çağı Kampanyası detaylarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Limitsiz İnternet Çağı Kampanyası 2019
sponsorlu reklamlar
 Çağımız artık internet çağı olarak biliniyor. Gelişen teknoloji ve internet altyapısı sayesinde, neredeyse hepimiz kusursuz internetten yararlanabiliyoruz. Bunu sağlayabileceğimiz bir numaralı operatör şirketi ise Türk Telekom. Türk Telekom limitsiz internet çağı kampanyası ile sizler de çağımıza ayak uydurabilirsiniz. Fiber internetin gücü ile kesintisiz ve hızlı bir internete kavuşabilirsiniz. Limitsiz altın çağı paketini ücretsiz kurdurabilir, Türk Telekom’un çeşitli avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.


Limitsiz internet çağı kampanyası

Aşağıda yer alan Türk Telekom'un ev interneti kampanyasına göz atarak başvurunuzu yapabilir ve siz de limitleri kaldırabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan ev interneti kampanyalarına da bakarak en uygun fiyatlı ev internetine başvurunuzu yapabilirsiniz.


Paket seçenekleri

Fiyatlar

S/ Fiber internet- 6 Mbps limitsiz

69,90 TL

M/ Fiber internet- 8 Mbps limitsiz

79,90 TL

L/ Fiber internet- 12 Mbps limitsiz

84,90 TL

XL/ Fiber internet- 16 Mbps limitsiz

89,90 TL

XXL/ Fiber internet-  24 Mbps limitsiz

99,90 TL


Yukarıdaki tabloda Türk Telekom’un limitsiz internet çağı kampanyasının fiyatlarını görebilirsiniz. Yukarıdaki paket fiyatlarının içine bağlantı ve telefonsuz internet erişim ücreti de dahildir. Hafta sonu ya da hafta içi ne zaman isterseniz Türk Telekom çalışanları ücretsiz olarak kurulumu gerçekleştiriyor. Farklı internet operatörü kullanıcıları aboneliklerini iptal ettirip Türk Telekom’a gelirse, bir önceki operatördeki son faturalarını ibraz etmeleri durumda 150 TL’ye kadar hoş geldin indiriminden yararlanabilirler. Limitsiz altın çağı paketi ile fiber gücünden yararlanabilirsiniz. Hem de fiber güçlü modem 24 ay boyunca ayda sadece 8 TL taksitle. Kampanya kapsamında özel eğitim paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Eğitim paketi; Hedefim İngilizce, Buki, TEDdy's Ready, HIZLIGO ve Kayıp Sesler Ülkesi'dir. http://www.vitaminegitim.com/ adresinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğitim paketinde sadece 1 tanesini 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Sözleşme ve taahhütnameye https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/destek/internet/Sayfalar/Sozlesme-ve-Taahhutnameler.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.İlginizi çekebilir: Türk Telekom ev interneti fiyatları 2019

Limitsiz internet çağı kampanyası 31/12/2019 tarihinde son bulacaktır. Bu kampanya ile birlikte; Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans, Muud Premium üyelik ve Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce eğitim paketlerini birlikte veren dijital paket kampanyası da aylık 3 TL olarak verilecektir. https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/servisler/Sayfalar/dijital-paket.aspx adresinden dijital paket kampanyasının ne olduğunu detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Dijital paketin yanı sıra alo paket sabit ücreti 20 TL’dir. Sabit telefon hattı olan ve olmayan abonelere kampanya kapsamında alo paket bağlantı ücreti alınmayacaktır. Sabit telefonu olmayan abonelere 16, sabit telefonu olan abonelere 10 TL olan bağlantı ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir. Sizler de Türk Telekom limitsiz internet çağı kampanyası ile çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Diğer sayfalar:
Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma
Türk Telekom evde internet başvurusu
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: