Turkish Bank Eft Saati 2021

Türkiye'de 1982 yılında faaliyetlerine başlayan Turkish Bank eft saatleri ve ücretleri haberimizde yer almaktadır.

Turkish Bank Eft Saati 2021

Günümüzde para transferleri her geçen gün artış göstermektedir. Elektronik ortamlardan yapılan para transferi yani eft, her gün milyonlarca vatandaşımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Her gün yapmamıza rağmen, eft işlemi hakkında bilgi sahibi değiliz. Sizler için, eft konusunda bilgi vereceğiz. Eft nedir, günün hangi saatlerinde yapılmaktadır, ne kadar ücret alınmaktadır vb. sorulara cevap arıyorsanız, yazımızı okumaya başlayabilirsiniz. Turkish Bank eft saati güncel verileriyle haberimizde. Turkish Bank eft işlemi ile ilgili bilgilerini öğrenerek, daha kolay bir şekildetransfer yapabilirsiniz. Daha güvenli şekilde ve zaman kaybetmeden eft işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız, Turkish Bank şubelerini, müşteri destek hatlarını ve interneti kullanabilirsiniz.

TURKİSH BANK EFT SAATİ 2021 

#Dikkat: Saat 16:00'dan sonra yapılacak eft işlemleri için Turkish Bank geç eft adı altında ekstra komisyon alabilmektedir.
 
Turkish Bank internet bankacılığı, şubeler ve müşteri destek hatlarını (0 212- 373- 73- 73) kullanarak saat 08:00 / 16:00 arası EFT işleminizi yapabilirsiniz. Turkish Bank eft saatlerinin yanında ücretleri hakkında daha detaylı bilgiye de, aşağıdaki tablomuzdan ulaşabilirsiniz.
 
 
Yukarıdaki tabloyu inceleyerek Turkish Bank eft işlem ücretleri ve saatlerini öğrenebilirsiniz. Şubelerden, internet bankacılığı ve müşteri destek hatlarından yapacağınız EFT işlemini, kolaylıkla ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Turkish Bank eft saati 2021 yılı en güncel verileriyle tablomuzda yer almaktadır. Şubelere gitmenize gerek kalmadan İnternet bankacılığından ve müşteri destek hatlarından zaman kaybetmeden eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. https://www.turkishbank.com/bireysel-urun-ve-hizmet-ucretleri/ adresinden Turkish Bank’ın işlem saatleri ve ücretlerini daha detaylı inceleyebilirsiniz.
 
Tüm bankalar: eft saatleri

Yorum yap:

Kapat