sponsorlu bağlantılar

Turkish Bank Enerji Hesap (Yüksek Faiz Kazancı 2019)

Vade bekleme derdi olmadan paranızı, Turkish Bank enerji hesap ile değerlendirebilirsiniz.

Turkish Bank Enerji Hesap (Yüksek Faiz Kazancı 2019)

2019-04-14 22:48:08

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar

Günümüzde tasarruflarını değerlendirmek için bir yatırım aracı arayan oldukça fazla vatandaşımız var. Bu yatırım araçlarında bankalar genellikle faiz oranı ve vade ile çalışır. Vade süreniz bitmeden, değerlendirdiğiniz paranızı çekemezsiniz. Artık vade derdi olmadan, tasarruflarınızı Turkish Bank ile rahatlıkla değerlendirebileceksiniz. Turkish Bank enerji hesap detaylarına sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hesap özelliklerini, başvuru kanallarını ve yapacağınız işlemleri öğrenebilirsiniz. Faiz kaybı yaşamaktan korkan her vatandaşımız, enerji hesabı açtırarak bu sıkıntıdan kurtulabilir. Faiz kaybı yaşamadan, dilediğiniz zaman para yatırıp çekebileceğiniz enerji hesabınız ile rahatça tasarruflarınızı değerlendirebileceksiniz.

 

Turkish Bank Mevduat

 

Birikimlerinizin durduğu yerde değer kaybetmesini istemiyorsanız, Turkish Bank’In enerji hesabından yararlanarak faiz getirisi ile kazanç elde edebilirsiniz. Turkish Bank enerji hesap açtırmak istiyorsanız öncelikle bir vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir. Vadesiz hesabınızda minimum 2.500 TL limitiniz varsa, 200 Bin TL’ye kadar enerji hesabınızı rahatlıkla açtırabilirsiniz. Enerji hesap yalnızca vadeli hesap üzerinden faiz kazandırır. Kazanacağınız faiz ise hesaba günlük olarak işletilmektedir. Enerji hesabınızdan havale, eft ve çeşitli ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödemelerinizi yapmak için Turkish Bank şubelerine talimat verebilir ve vadesiz hesabınıza tutarı aktararak ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dijital platformları üzerinden de hizmet veren Turhish Bank, internet bankacılığı ile enerji hesap bilgilerinize kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Hesabınızı açtırdıktan tam 1 ay sonra piyasa koşullarına göre günlük faiz uygulanmaya başlar. Hesabınızdan mesai saatleri içinde para yatırıp, çekebilirsiniz. Faiz kaybı yaşamadan, tasarruf yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Turkish Bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Turkish Bank mevduat faizi hesaplamakredibankalar.com'da!

 

Turkish Bank Enerji Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkish Bank Şubeleri

Turkish Bank; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Mersin’de toplam 11 şubesi ile hizmet vermektedir. Bu şehirlerde ikamet ediyorsanız, en yakın şubesine gidebilir ve enerji hesabınızı açtırabilirsiniz.

 

Turkish Bank Müşteri Hizmetleri

 0 212 373 73 73 numaralı Turkish Bank müşteri destek hattını arayabilir, enerji hesap hakkında detaylı bilgi alabilir ve hesabınızı açtırmak için çalışana talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri destek hattı üzerinden enreji hesabı ile ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

 

Turkish Bank, %20.50 faiz oranı ile tasarruflarınızı değerlendirme imkanı sunuyor. Vade derdi ve faiz kaybı korkusu yaşamadan enerji hesabınız ile sizler de paranızı değerlendirebileceksiniz. Enerji hesabınıza uygulanan faiz oranları günlük piyasa koşullarına göre belirlenir. Vade sıkıntısı yaşamadan hesabınızdan dilediğiniz zaman para yatırıp çekebilirsiniz. Turkish Bank enerji hesap ile sizler de vakit kaybetmeden paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 

 

Siz de en yüksek faiz veren bankalar 2019sayfasına göz atarak mevduat faizlerini karşılaştırabilir ve paranızı en yüksek faiz hesabında değerlendirebilirsiniz

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA