Turkish Bank Kredi Başvurusu

Turkish Bank kredi başvurusu ile çeşitli kredilerden yararlanabilir, uygun faiz ve vade oranları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Turkish Bank Kredi Başvurusu

Türkiye’de az sayıda şubesi ve atm’siyle vatandaşlarımıza hizmet veren Turkish Bank, her geçen gün gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.  Turkish Bank şubelerine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çeşitli krediler ile avantajlardan yararlanabilirsiniz. Turkish Bank kredi başvurusu hakkında paylaştığımız bilgileri okuyarak, hayallerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Hangi kanallar aracılığı ile kredi başvurusu yapacağınızı yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Turkish Bank kredi başvurusu
 
Turkish Bank, vatandaşlarımıza çeşitli kredi imkanları sunuyor. tablomuzu inceleyerek kredi içeriklerini , gerekli evrakları ve başvuru kanallarını  öğrenebilirsiniz.
 

Bireysel ihtiyaç kredisi
 

Tatil, eğitim, eşya ve sağlık harcamaları gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için Turkish Bank’ın bireysel ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredinizi kolaylıkla çekebilirsiniz. Bireysel ihtiyaç kredisi çekmek için gerekli olan belgeler; T.C. kimliğinizin ve ehliyetinizin aslı veya fotokopisi, son dönemdeki aya ait su, elektrik, doğalgaz, telefon faturası ya da  ikametgah belgesi, gelir belgesi.

 

 

Eğitim kredisi
 

Okul, üniversite, dershane, bilgisayar ve yabancı dil kursu ücretlerinizi için Turkish Bank eğitim kredisi çekebilirsiniz. Turkish Bank eğitim kredisi  ile 12 aya kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz. Yurt içi ve dışındaki eğitimlerinizde, yabancı dil kursu ve bilgisayar kursunda kredinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Eğitim kredisi çekmek için gerekli olan belgeler; T.C. kimliğinizin ve ehliyetinizin aslı veya fotokopisi, son dönemdeki aya ait su, elektrik, doğalgaz, telefon faturası ya da  ikametgah belgesi, gelir belgesi.

 

Taşıt kredisi
 

Dilediğiniz araca sahip olmak için Turkish Bank taşıt kredisi çekebilirsiniz. Taşıt kredisi çekmek için gerekli olan belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, bordrolu çalışanlar için; son aya ait maaş bordrosu, firma ortakları için; vergi levhası fotokopisi, son üç yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu, 0 km araçlar için proforma fatura- 2. el araç için ruhsat fotokopisi

 

 

Konut kredisi
 

Ev sahibi olmak istiyorsanız Turkish Bank konut kredisinden yararlanabilirsiniz. Uygun vade ve faiz oranları ile ev sahibi olabilirsiniz.
 

 

Tekne kredisi
 


Bir tekneye sahip olmak isterseniz sizler de, Turkish Bank tekne kredisi çekebilirsiniz. Tekne kredisi kullanabilmek için şartlar şöyledir;  Tekne kredileri proforma fatura değerinin %50’si kadar kredilendirilir, 2. el kredilerde ise ekspertiz değerinin %50’si kredilendirilir, Türk bandralı tekneler için kredi kullandırılır, Türk bayraklı teknelerde satılamaz kaydı ve rehin konulur, tekne sigortası ve tekne sahibine hayat sigortası yapılır ve kredi tahsis ücreti kredi tutarının % 0.5’i kadardır.

 

 
#Dikkat:Turkish Bank kredili mevduat hesabıyla size tanımlanan limitle, tüm banka atm’lerini kullanıp nakit çekebilir, fatura ödeyebilirsiniz.
 
Turkish Bank kredi başvurusu
 
Yukarıdaki tabloda bahsetmiş olduğumuz kredi türlerinden hangisinden yararlanmak istiyorsanız Turkish Bank şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Turkish Bank kredi başvurusu ile sizler de hayallerinizin peşinden kolaylıkla gidebiliriniz. Uygun faiz ve vade oranlarıyla çeşitli imkanlardan yararlanabilirsiniz. Size en yakın Turkish Bank şubesin giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum yap: