Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu

Turkish Bank kredi kartı başvurusu kanallarını öğrenerek sizler de kredi kartı sahibi olabilir, çeşitli fırsatlardan yararlanabilir, sigortalarınızı ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Turkish Bank Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde 30 Haziran 2016 yılı itibariyle 11 şube ve 11 atm’siyle hizmet vermeye devam eden Turkish Bank kredi kartı başvurusu yılında şubelerden kolaylıkla yapılabilmektedir. Turkish Bank şubelerine giderek, size uygun olan kredi kartını seçerek başvurunuzu iletebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkish Bank şubelerine gidip başvuru yapmadan önce sizlere, hangi kartları alabileceğiniz hakkında biraz bilgi vereceğiz. 

 

Turkish Bank kredi kartı başvurusu
Turkish Bank’ın standart, elite ve platinum kartına sahip olarak çeşitli fırsatlardan da yararlanmaya başlayabilirsiniz. Alışverişlerinizde puan kazanabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz Turkish Bank’ın bu üç kartını inceleyelim.
 
1. Standart Kart:Turkish Bank’ın standart kartıyla dilediğiniz her yerde alışveriş yapabilirsiniz. MasterCard logosu bulunan atm’lerden kolaylıkla nakit çekebilirsiniz. Kazandığınız Turkish paralarla borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Herhangi bir yıllık kart ücreti alınmamaktadır.
2. Elite Kart:Standart kart gibi Turkish para kazanmanıza olanak sağlayan ve düşük faiz oranlarıyla alışveriş yapmak artık çok daha kolay olacak. MasterCard logolu atm’lerden de dilediğiniz her yerde nakitçekebilirsiniz. Turkish paralarla da kredi kartı borcunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz. 
3. Platinum Kart:Turkish Bank kredi kartlarındaki tüm avantajlar gibi Platinum kartla pek çok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Platinum Card ile çeşitli sigortalarınız ücretsiz karşılanıyor. Platinum kartınızla uçak bileti almanız halinde seyahat, kaza ve alışveriş sigortanız ücretsiz olarak karşılanacaktır. Sigortalarla ilgili detaylı bilgiye https://www.turkishbank.com/bireysel-sigorta/ adresinden ulaşabilirsiniz.


Tüm bankaları karşılaştır: Kredi kartı başvurusu
 
Tüm dünyada kolaylıkla alışveriş yapmak isteyenler ve MasterCard logolu atm’lerden nakit çekmek isteyen vatandaşlarımız Turkish Bank kredi kartına sahip olabilir. Peki, kredi kartına sahip olmak için nerelere başvuru yapmamız gerekiyor. İnternet bankacılığı ve müşteri destek hattından kredi kartı çıkarabilir misiniz? Yukarıda bahsetmiş olduğumuz standart, elite ve platinum kredi kartına sahip olmak için tek yapmanız gereken şubelere gitmeniz. Şubelere giderek size uygun olan kredi kartınız için başvurunuzu, çalışana iletebilirsiniz. Turkish Bank kredi kartı başvurusu yaparak pek çok fırsattan yararlanabilirsiniz. 

En avantajlı kredi kartları

Yorum yap: