Turknet İnternet Fiyatları 2019

Türkiye'Nin gelişmekte olan operatörü Turknet ile sizler de 100 Mbps hızındaki internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Turknet internet fiyatları 2019 detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Turknet İnternet Fiyatları 2019
 1996 yılında kurulan Turknet, Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Telekomünikasyon hizmeti veren ve ülkemizin en güçlü operatörü olma yolunda ilerleyen Turknet ile sizler de, fiber hızında internetten yararlanabilirsiniz. Online satış kanallarını aktifhala getirere, müşterilerine kusursuz hizmet veren Turknet internet fiyatları 2019 hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Fiber kablo için ilk lisans alan operatör olan Turknet, ülkemizde ilk adsl ve g.shdsl hizmeti sunan operatördür. Ülkemizde ilk veri merkezini kuran satko telekomu bünyesine katarak hızla büyümeye devam eden Turknet, internet paketlerini 2019 yılında belirli ücret karşılığı vermektedir. Haberimizi okuyarak internet fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.


Turknet internet fiyatları 2019

Kotam bitiyor sıkıntısı çekmeden, hızlı bir internete sahip olmak istiyorsanız Turknet’in, internet paketinden yararlanabilirsiniz. Taahhüt yapmadığınız hizmeti memnun olduğunuz sürece kullanabilirsiniz. Turknet internet paketi için son başvuru tarihi 05/02/2019’dur ve aktivasyon ücreti alınmaz. Herhangi bir ekstra ücret ödemeden internetiniz yanında 1000 dakika konuşma süresi kazanırsanız. Verilen bu dakika ile, şehir içi ve şehirlerarası sabit numaraları, yurt içi özel  ve özel servis numaralarını kolaylıkla arayabilirsiniz. 1000 dakika ile uluslar arası kademe 1 ülkelerin de abit numaralarını arayabilirsiniz.Aşağıdaki tablodan sabit numarasını arayabileceğiniz ülkeleri görebilirsiniz. 
Turknet’in 100 Mbps internet paketine ayda 64,90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik paketi satın alıp, ilk ay sonunda beğenmezseni paranız geri iade ediliyor. Herhangi bir kota aşma ücreti almayan Turknet ile sizler de kusursuz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Turknet internet paketine https://turk.net/taahhutsuz-ozgur-iletisim-abonelik/ adresinden abone olabilirsiniz. Turknet internet fiyatları hakkında detaylı bilgileri inceleyerek sizler de yurt dışı sabit telefon numaraları arayabilir, 100 Mbps’ye varan hızla internetin keyfini sürebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: 

Türk telekom ev internet fiyatları
Vodafone ev interneti fiyatları

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat