Vakıf Katılım Altın Hesabı Açma 2019

Bu sayfada yer alan bilgiler ile Vakıf Katılım altın hesabı açma ile ilgili bilgilere ulaşabilir, faizsiz bankacılığın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Altın Hesabı Açma 2019

 Vakıf Katılım altın katılma hesabı ile sizler de, tasarruflarınızı altın olarak değerlendirebilirsiniz. Vakıf Katılım şubelerine giderek altın katılma hesabının sunmuş olduğu bütün fırsatlardan yararlanarak, kazanç elde edebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük katılım bankaları arasında gösterilen Vakıf Katılım, hem tasarruf etmenizi hem de kazanç sağlamanıza olanak sağlıyor. Katılım bankalarında altın hesabı nasıl açılır diye merak eden vatandaşlarımız için, Vakıf Katılım altın hesabı açma konusunda araştırma yaptık. Yazımızı okuyarak, altın katılma hesaplarınızı en az kaç gramla açabileceğinizi ve minimum vade gününüzü öğrenebilirsiniz. Türkiye’de bulunan diğer tüm bankalar gibi katılım bankalarının altın katılma hesapları ile sizler de, tasarruf ve kazanç sağlayabileceksiniz.

 

Vakıf katılım altın hesabı
 
Vakıf katılım müşterileri, bankanın sunmuş olduğu çeşitli hizmetlerden yararlanarak kazanç sağlayabiliyor. Vakıf Katılım altın günleri ve altın katılım hesabı ile sizler de kazanç elde edebilirsiniz. Minimum 50 gram başlangıç limiti ile Vakıf Katılım da, altın katılma hesabınızı açtırabilirsiniz. Altın katılma hesabınızı minimum 91 gün vade ile açabilir ve belirlenen dönem sonunda ilave kar payından yararlanabilirsiniz. Çoğu bankada olduğu gibi Vakıf Katılım’ın altın katılma hesabındaki 100.000 TL Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu altındadır. Altın katılma hesabınızda, 1 gram altın 995/ 1000 saflıkta net olarak işlem görür. Eğer altın katılma hesabınızda alt limitin altına düşerseniz, hesabınız kapatılır. Katılma hesabındaki bakiyeniz altın cari hesabına aktarılır. Vakıf Katılım şubelerine giderek sizler de, altın katılma hesabınızı açtırabilirsiniz.
 
Vakıf Katılım, altınlarınıza değer tespiti yaparak, altınlarınızın hem ekonomiye katılmasını sağlıyor hem de kazanç elde etmenizi sağlıyor. Altın katılma hesabı ve cari hesabınıza altınlarınızı yatırarak kazanç elde edebilirsiniz. Yapacağınız işlemler için herhangi bir ücret ödemezsiniz ve altın hesaplarınızın 100.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu güvencesi altındadır. https://www.vakifkatilim.com.tr/tr/bireysel/Pages/Altin-Gunler.aspx adresinden Vakıf Katılım altın günlerini öğrenerek daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Vakıf Katılım altın hesabı açma konusunu okuyarak, katılım bankaların altın hesapları hakkında bilgi sahibi olabilir, şubelere giderek hesabınızı açtırabilirsiniz ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca paranızı mevduat faiziyle değerlendirmek istiyorsanız en yüksek faiz veren bankalar 2019 sayfasına göz atabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat