Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Oranı Ve Özellikleri

Siz de bu sayfadan Vakıfbank arı hesabı açma başvurusu yapabilir faiz oranlarına göz atabilir ve paranızı hemen en yüksek faiz ile değerlendirebilirsiniz. Vakıfbank arı hesabı özellikleri ve tüm detaylı bilgiler bu sayfada yer almaktadır.

Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Oranı Ve Özellikleri

 Hemen nakit paraya dönüştürülemeyen, çekilmesi için belirli bir sürenin geçmesi gereken, süre bitiminde de faiz getirisi ile paranızı çekebildiğiniz hesaplara, vadeli mevduat hesabı denmektedir. Bankalar, vadeli mevduat hesaplarını farklı adlandırmış olabiliyor. Örneğin; Vakıf vadeli mevduat hesapları arı hesabı olarak adlandırılıyor. Vakıfbank arı hesabı faiz oranı ve özellikleri hakkında siz okuyucularımızı bilgilendirmek istedik. Sayfamızdaki bilgilere göz atarak, Vakıfbank arı hesabı hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Mevcut paranızı arı hesabı ile değerlendirebilir, yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. 

Vakıfbank Arı Hesabı açma
 
Vakıfbank arı hesabınızı çeşitli para birimlerinde (TL, EUR ve USD) açtırabilirsiniz. Günlük faiz kazandıran hesabınız ile kolayca yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Vakıfbank arı hesabın işlenen faiz miktarı, uygulanacak faiz oranı ile hesabın gün sonu bakiyesi üzerinden 1 gün için hesaplanır ve sonraki günün sabahı hesabın bakiyesinde gösterilir. Hesaba stopaj yani vergi kesintisi uygulanır. En düşük hesap açılış tutarı 5 bin TL’dir ve bunun altına düşülmemesi gerekir. Vakıfbank arı hesabınızdan anlık eft- havale işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet ve mobil şubeden yapacağınız eft ve havale işlemleri için herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır. Bunun yanı sıra Vakıfbank arı hesabında ‘hesap işletim ücreti’ de kesilmemektedir. Aynı zamanda çeşitli para birimleri üzerinden arı hesabını açtırabilirsiniz. Lakin, ortak hesap açamazsınız. Özelliklerini belirttiğimiz Vakıfbank arı hesabının bir de 2019 yılı faiz oranlarını inceleyelim.

Paranı değerlendir: Vakıfbank altın hesabı


Vakıfbank arı hesabını kullanmak için minimum 1.000 TL para yatırmanız gerekmektedir. Vakıfbank e-vadeli mevduat hesabı açmak istiyorsanız buraya tıklayın.
 
 
Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Oranı
 

Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Oranları
 

TL

% 20,25 faiz oranından yararlanarak Türk Lirası cinsinden mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

EUR

% 1,75 faiz oranından yararlanarak EUR cinsinden mevduat hesabını açtırabilirsiniz.

USD

% 3,50 faiz oranından yararlanarak USD cinsinden mevduat hesabını açtırabilirsiniz.


#Dikkat: Yukarıda yer alan para birimlerinin faiz oranları, tanışma faiz oranlarıdır. Tanışma faiz oranları 100 gün için uygulanır. Arı hesabınızı açtırdığınız anda tanışma süresi yani 100 günlük süre başlamış olur. 
 
100 günlük süre bitiminde faiz oranlarının nasıl belirleneceğini merak ediyorsanız, haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. 100 günlük süre bitiminde, Vakıfbank tarafından yayımlanan temdit faizi ile hesabınız işletilmeye devam edecektir. Temdit faiz oranları her gün değişiklik gösterebilmektedir. İlk defa Vakıfbank arı hesabı açtıracaksanız tanışma faizinden her döviz için sadece bir kere yararlanabilmektesiniz. Tanışma faiz oranı 1 Milyon TL’ye kadar geçerlidir. Hesabınızı bu tutar üzerinde açarsanız, 1 milyon üzerindeki tutar için limit üstü faiz uygulanmaktadır. Vakıfbank arı hesabı faiz oranı ve özellikleri hakkında detaylı inceleme yapıp hesap açtırmaya karar verdiyseniz şubeler, müşteri hizmetleri, internet ve mobil şubeleri kullanarak arı hesabınızı açtırabilirsiniz. Vakıfbank arı hesabı tanışma faiz oranlarından yararlanarak, yatırım yapma fırsatını kaçırmayın.

İlginizi çekebilir:

En yüksek faiz veren bankalar
100 bin tl aylık faiz kazancı

Yorum yap:

Kapat