Vakıfbank Kredi Kartı Kapatma

Vakıfbank kredi kartı kapatma işlemlerini bu sayfadan öğrenerek kredi kartınızı hemen iptal edebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Kapatma

Türkiye'de devlet bankaları olarak hizmet vermeye devam eden Vakıfbank, 1954 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Vakıfbank'ta bulunan kredi kartınızı iptal etmek artık çok basit işlemlerle yapılabilir. Vakıfbank'ın ayrıcalıklı kampanya ve tekliflerinden yararlanmak için kredi kartınızı iptal etmek yerine belli bir süre kullanım dışı bırakabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Müşteri Hizmetlerinden: 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezini arayarak kredi kartı kapatma talebinizi bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini kredi kartını kapatmak için aradığınızda, Vakıfbank'ın güncel kampanyalarını belirterek kredi kartını kapatmamanız için sizi ikna etmeye çalışacaklardır. Kredi kartını bir daha kullanmak istemediğinizi belirtirseniz kartınızı müşteri temsilcisi iptal edecektir.

Vakıfbank Şubesinden: En yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek kredi kartınızı iptal etmek için başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank İnternet/Mobil Şubeden: Vakıfbank mobil veya internet şubesini ziyaret ederek Kartlarım / Kredi Kartı Seçimi / Kart İptali sayfasından kredi kartınızı iptal edebilirsiniz.

Borcu Olan Kredi Kartı Nasıl Kapatılır?

Kredi kartı borcunuz henüz bitmediyse bile, bankacılık kurallarına göre kredi kartının borcu olsa bile müşteri kredi kartını iptal edebilir. Kanunen hakkınız olan kredi kartı iptali, kredi kartında borcunuz olsa bile yapılabilir. Borçlarınız hesabınızda gözükmeye devam ederken, kredi kartınız iptal edilir.

Vakıfbank Kredi Kartımı Kaybettim, Ne Yapmalıyım?

Kredi kartınızı kaybettiyseniz, zaman geçmeden 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri temsilcisini arayarak Kayıp/Çalıntı bölümünden hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine bu durumu iletmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisi kayıp/çalıntı bildirimi aldıktan hemen sonra kartı iptal ederek yenilenen kredi kartınızı adresinize gönderecektir.

İlgili sayfa: Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Vakıfbank Kart Aidatı Nasıl İptal Edilir?

Vakıfbank yıllık kart aidatınızdan dolayı kredi kartınızı kapatmak istiyorsanız, müşteri temsilcisini arayarak kredi kartı yıllık aidatının geri iade edilmesini isteyebilirsiniz. Ancak kredi kartı sözleşmesinde yıllık aidat ücretinin yasal olarak alındığı açık olarak belirtilmiştir. Bundan dolayı kredi kartı aidatı mümkün değildir. Ancak kredi kartınızı aidattan dolayı kapatmak istediğinizde müşteri temsilcisi size uygun bir öneride bulunabilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Yıllık Ücreti Ne Kadar?

Vakıfbank'ın klasik kredi kartı yıllık kart ücreti olarak 168 TL alınmaktadır. Eğer ücretsiz olarak kredi kartı kullanmak istiyorsanız Vakıfbank kredi kartı iptali yaparak, Vakıfbank aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı kapatma ve iptal işlemlerinizi Vakıfbank müşteri hizmetlerini arayarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank'ta bulunan tüm hesaplarınızı kapatmak için Vakıfbank hesap kapatma sayfamızı ziyaret edebilir, Vakıfbank'ta bulunan hesaplarınızı iptal ederek bilgilerinizi silebilirsiniz.

Diğer bankalar kart iptali:

Akbank kredi kartı kapatma

Ziraat kredi kartı kapatma

Yorum yap:

Kapat