Vakıfbank Kredi Kartı Limit Arttırma veya Düşürme

Vakıfbank kredi kartı limit arttırma veya düşürme istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa hakkında bilgiler

Kredi Bankalar Tarafından hazırlandı

AuthorElif Fidancı Tarafından güncellendi.
AuthorNecati Öztürk Tarafından kontrol edildi.

Vakıfbank Kredi Kartı Limit Arttırma veya Düşürme
İçindekiler

Bankalarca müşterilerine sunulan kredi kartları belirli limitler dahilinde kullanılabilir. Bu limitleri arttırmak veya düşürmek için tek yetkili kurum kredi kartının kullanıldığı bankadır. Limitlerin yükseltilebilmesi için Bddk kurallarınca belirlenen kriterlerin karşılanması gerekmektedir. Siz de Vakıfbank kredi kartı limit arttırma veya düşürme işlemi yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartı Limit Yükseltme

Bilindiği gibi her kredi kartının kendine özel olarak tanımlı bir üst limiti bulunmaktadır. Siz de Vakıfbank World veya diğer kredi kartlarınızın limitini yükseltmek istiyorsanız, Vakıfbank'a bunun için müracaat etmeniz gerekmektedir. Aşağıda yer alan kredi kartı limiti yükseltme yöntemlerini kullanarak kart limitinizi arttırabilir, alışverişlerinizde limit problemiyle karşılaşmazsınız.
Müşteri hizmetleri: Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724'ü arayarak kart limitinizi arttırmak için başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank internet & Mobil şube: Vakıfbank'ın internet şubesi (https://www.vakifbank.com.tr) veya mobil şubeye giriş yaptıktan sonra "kredi kartları" sayfasından limit arttırım talebinizi bankaya iletebilirsiniz.  Limitinizi arttırmak için Kredi Kartı - Limit İşlemleri - Limit Talebi sayfasından yeni limit başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında kredi kartı limit arttırım talebinizin sonucu cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir.

Şubeler: Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi kartı limit arttırım talebinizi müşteri temsilcisine yapabilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank'a otomatik limit arttırım talebinde bulunarak limitinizin zamanla banka tarafından otomatik arttırılmasını sağlayabilirsiniz. Siz de yukarıda yer alan bilgiler sayesinde Vakıfbank kredi kartı limit arttırma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 

Kredi Kartı Limiti Nasıl Yükselir?

Kredi kartı limiti, kartın kullanıldığı ilk yıl kişinin aylık gelirinin en fazla 2 katı olabilmektedir. Yani 5.000 TL maaş alan bir kişinin yeni aldığı kredi kartı limiti Bddk kuralları gereğince en fazla 10.000 TL olabilir. İlk yıldan sonra kredi kartı limiti, kişinin aylık gelirinin 4 katı olabilir. Ayrıca daha yüksek kredi kartı limiti isteyen kişiler kira geliri gibi ek gelir belgesi sunarak kart limitlerini yükseltebilirler. Daha fazla detay öğrenmek için kredi kartı limit yükseltme sayfasına göz atabilirsiniz.
 

İlginizi çekebilir: Kredi kartı limitim artmıyor


 

Vakıfbank Kredi Kartı Limit Düşürme

Vakıfbank'ta bulunan kredi kartınızın limitini azaltmak istiyorsanız, Vakıfbank müşteri hizmetlerinden veya Vakıfbank şubelerinden kart limitinizi düşürebilirsiniz. Ayrıca Vakıfbank mobil şubeden veya Vakıfbank İnternet şubesinden de giriş yaparak kart limitinizi kolaylıkla düşürebilirsiniz. İşte Vakıfbank kredi kartı limit düşürme yolları:

Müşteri Hizmetleriden: 0850 222 0 724 Vakıfbank çağrı merkezinden müşteri hizmetlerine bağlanarak kredi kartı limitinizi düşürebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanmak için Vakıfbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına göz atabilirsiniz.

Vakıfbank Mobil Şubeden: Vakıfbank mobil şubeye giriş yapın. Kartlarım - Kredi Kartı sayfasından limit düşürmek istediğiniz kredi kartınızı şeçin. Limit belirleme sayfasına gelerek istediğiniz limiti girin ve başvuru yapın. Limit düşürme başvurunuz alınarak en kısa süre içerisinde cep telefon numaranıza SMS ile bilgi verilecektir. Aynı işlemi dilerseniz bilgisayardan giriş yaparak Vakıfbank internet şubesinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeden: En yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek kredi kartı limit talebi formunu doldurup kredi kartı limitinizi düşürebilirsiniz.
 

Siz de bu sayfadaki bilgilerden yararlanarak Vakıfbank kredi kartı limit arttırma veya düşürme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazl yardım almak istiyorsanız aşağıda yer alan yorum bölümüne yazabilirsiniz.
 

En kolay kredi kartı veren bankalar

Aidatsız kredi kartı veren bankalar

Yorum yap:

x