Vakıfbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

Vakıfbank sim kart blokenizi kaldırarak internet ve mobil bankacılığı kullanmaya başlayabilirsiniz. Vakıfbank sim kart blokesi nasıl kaldırılır diye merak edenler sayfamızdaki bilgilere göz atabilirler.

Vakıfbank Sim Kart Blokesi Kaldırma

 Türkiye’de bulunan bütün gsm operatörleri 2016 yılından itibaren 4.5G teknolojisini kullanmaya başladı. Lakin bazı telefonlar ve sim kartları bu teknoloji ile uyumlu değil. Günümüzde de vatandaşlarımızın çoğu 4.5G ile uyumlu olması için telefon ve sim kart değişikliğine gidiyor. Tabi bu değişiklik, internet ve mobil bankacılık kullanan vatandaşlarımız için sıkıntı yaratabiliyor. Değişiklik durumda sim kartları bloke edilebiliyor. Vakıfbank sim kart blokesi kaldırma hangi yollarla yapılır diye merak ediyorsanız, haberimizi okuyabilirsiniz. Güvenliğiniz için sim kart, telefon ve operatör değişikliği ile bloke edilen kartınızı kolaylıkla geri kullanmaya başlayabilirsiniz. Bloke kaldırma işlemi için bankaların çeşitli yollarına başvurabilirsiniz. Aşağıda bahsettiğimiz bilgilere göz atarak Vakıfbank bloke kaldırma işlemini başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Sim Kart Bloke Kaldırma 
Vakıfbank internet ve mobil bankacılığı kullananlar, sim kart, operatör ve telefon değişikliği sırasında tek kullanımlık akıllı sms’leri alamazlar. Bu sistemlere giriş için gerekli olan  şifrenizi aşağıdaki yollara başvurarak geri alabilir, blokenizi iptal ettirebilirsiniz. Vakıfbank sim kart blokenizi; müşteri hizmetlerini arayarak alabilirsiniz.

Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası: 0 850 222 0 724

Vakıfbank müşteri hizmetlerine alternatif olarak şubelere gidirek, sim kart bloke kaldırma talebinizi iletebilir, dilekçenizi doldurarak, blokenizi kolaylıkla kaldırabilirsiniz. Blokenizi kaldırdığınız zaman dilediğiniz gibi internet ve mobil bankacılığını kullanmaya başlayabilir, işlemlerinizi çok kısa sürelerde halledebilirsiniz. 

Vakıfbank müşteri hizmetlerinden ve şubelerinden bloke işleminizi kolayca kaldırabilirsiniz. Bunun yanı sıra atm’lerden de dilediğiniz gibi sim kart bloke kaldırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank sim kart blokesi kaldırma işlemini tamamlayıp, akıllı sms şifrenizi telefonunuzda görebilir, internet ve mobil şubeye giriş yaparak işlemlerinizi halledebilirsiniz. Türkiye’deki bankaların sim kart blokesi kaldırma işlemlerinin nasıl yapıldıklarını paylaşmaya devam ediyoruz. Sizler de Vakıfbank sim kart blokesi kaldırma işlemi için sayfamızdaki bilgilere göz atabilirsiniz. Karşılaşacağınız herhangi bir bloke işlemini nasıl sonlandıracağınızı öğrenebilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Yaşar Sorguç

Sim kartim bloke olmuş kaldırılmasını istiyorum

2020-05-18 22:42:08 -
Ayhan Türkmen

Vakıfbank'a kayıtlı olan telefonuma sim kart blokesi yapılmıştı, sayenizde blokeyi kaldıramadım ama müşteri hizmetlerini arayarak kaldıracağımı öğrendim, bende kaldırdım bekliyorum bakalım nolacak.

2019-06-25 23:14:21 -
Kapat