sponsorlu bağlantılar

Vodafone Yurtdışı Kullanım Açma Yolları

Vodafone Yurtdışı Kullanım Açma haberimizi okuyarak Vodafone‘la yurtdışına hattınızı aktif edebilir ve yurtdışındaki sevdiklerinizle Vodafone sayesinde çok rahat bir biçimde konuşabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Vodafone Yurtdışı Kullanım Açma Yolları

2019-01-13 14:22:43

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Gerek iş icabı gerekse turizm amacı ile sık sık yurt dışı seyahati gerçekleştiren kişiler ve hatta orada yaşayan kişiler için Vodafone hattınızı yurt dışı kullanıma açmakta ve hatta sizlere mükemmel tarifeler sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin yapmaları gereken işlemler çok kolay olmakta ve kısa sürelerde çözüme kavuşmaktadır.

 Vodafone Yurtdışına Açma

Hattınızı yurtdışında kullanmak için çıkmadan önce yurtdışı kullanımına açmanız gerekir. Ayrıca Vodafone'nin avantajlı yurtdışı paketlerini satın alarak yurtdışında da internet, arama ve sms paketlerini kullanabilirsiniz.

*121#yazıp arama tuşuna basarak açabilirsiniz. (Türkiye'nin sınır bölgesindeki illerde geçerli değildir.)

Yurtdışına çıkmadan önce hattınızı yurtdışında kullanıma açmalısınız. Online Self Servis'ten açabilirsiniz. Yurtiçinde ROAM AC yazıp 7048'e SMS göndererek açabilirsiniz.  *121# yazıp arama tuşuna basarak açabilirsiniz. Vodafone Müşteri Hizmetleri (542) ve Vodafone Mağazaları'ndan açabilirsiniz. Yurtdışında internet kullanacaksanız akıllı telefonunuzdan mobil veri seçeneğini açmalısınız. Arama yapmadan önce numaranın başına ülke kodu eklemelisiniz. (Örneğin; +905420000000).  Yurtdışında arama yapma, SMS gönderme, internet kullanımı yapma işlemlerinizin yanı sıra çağrı aldığınızda da ücretlendirilirsiniz. İspanya, Yunanistan, İngiltere, Fransa, İtalya, Malta, Portekiz, Çek, Cumhuriyeti, Romanya, Gürcistan, Türkmenistan, Katar, Rusya, Ukrayna, Suudi, Arabistan, Bulgaristan, Hollanda, Arnavutluk, Avustralya, İsveç, Almanya, Mısır, Macaristan, İrlanda, Yeni Zellanda, Gana'da yurtdışına çıkan abonelerimiz “KIRMIZI” yazıp 05427048000'ye SMS attığınızda ücretsiz olarak Vodafone müşteri hizmetlerinden aranırsınız ve yaptığınız bu görüşme ücretlendirilmez.

İlginizi çekebilir: Numaradan isim sorgulama

Siz değerli okuyucularımızaVodafone yurtdışı  kullanıma açmaya dair bilgilerimizi sunduk .  Mobil telefon hattınızı yurtdışına çıkmadan önce ya da yurtdışındayken kullanıma açtırabilirsiniz. Yapacağınız birkaç basit işlemle yurt dışından telefonunuzla arama yapabilir, sms atabilir, gelen aramaları cevaplayabilir ve internete girebilirsiniz.Ayrıca Vodafone bayilerine giderek Vodafone hakkında öğrenmek istemiş olduğunuz bütün yurtdışı paketleri uygun fiyattan temin edebilirsiniz ve son olarak Vodafone operatörü yurt dışında popüler operatör olduğundan dolayı daha uyguna Vodafone’a sayesinde konuşabilirsiniz.

Diğer hatlar: Turk Telekom yurtdışı açma

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA