Yapı Kredi Altın Hesabı Açma 2021

Yapı Kredi vadesiz altın hesabı ile sizler de çalınma ve yıpranma riski olmadan kolaylıkla birikim yapabilirsiniz. Yazımızda Yapı Kredi altın hesabı açma nasıl yapılır diyorsanız bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi Altın Hesabı Açma 2021

 Yapı Kredi’nin vadesiz altın hesabı ile altın tasarrufu yapabilir yani kolaylıkla altın birikimlerinizi oluşturabilirsiniz. Yatırımcıların altın tasarrufu yapmak için bankalarda açtırdıkları hesaba ‘altın hesabı’ denmektedir. Yapı Kredi müşterileri için altın hesabı hakkında araştırma yaptık. Yapı Kredi altın hesabı açma, avantajları ve özellikleri nelerdir diye merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. Sizler de, güvenli bir şekilde gram bazında altın alım ve satımı yapabileceğiniz Yapı Kredi altın hesabı ile birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

 
Yapı Kredi altın hesabı
 
Günümüzde altın alım ve satımı yapabilmek için vatandaşlarımız bankalarda altın hesabı açtırıyor. Vadesiz altın hesabı, gram bazında altın alım/ satımı yapabileceğiniz bir vadesiz mevduat hesabıdır. Yapı Kredi Bankasında minimum 1 TL karşılığında altın alım ve satımı yapabilirsiniz. Güvenli ve risksiz bir şekilde altın alım/ satımı (xau) yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’ndaki vadesiz altın hesabınızdan kolaylıkla diğer altın hesaplarınıza havale yapabilirsiniz. Vadesiz altın hesabınız için herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz. Açmış olduğunuz vadesiz altın hesabınıza Yapı Kredi şubelerinden ve 7/24 internet bankacılığı ve mobil bankacılıktan ulaşabilirsiniz. Kredi ya da banka kartınızı vadesiz altın hesabınıza tanımlatarak, atm’lerden kolaylıkla altın alım/ satımı ve havale yapabilirsiniz.
 
Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarasını arayarak internet bankacılığını kullanmaya başlayabileceğiniz gibi, Yapı Kredi internet şubesinden de (https://www.yapikredi.com.tr) kolaylıkla şifrenizi alabilir ve internet bankacılığını kullanmaya başlayabilirsiniz. Güvenli ve riskin az olduğu yöntemleri kullanarak yatırım yapmak istiyorsanız, bankaların altın hesaplarını inceleyebilirsiniz. Çalınma ve yıpranma riski olmadan, güvenli bir şekilde vadesiz altın hesabınızda birikim yapabilirsiniz. Yapı Kredi vadesiz altın hesabı ile sizler de birikimlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapı Kredi altın hesabı açma nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, yazımızdan öğrenebilirsiniz. Yapı kredi vadesiz altın hesabınızı, şubelere giderek başvurabilir ya da internet veya mobil bankacılığını kullanarak açtırabilirsiniz. Herhangi bir işlem ücreti ve faiz alınmadan, rahatça vadesiz altın hesabınızı açtırabilirsiniz. Türkiye’deki diğer bankaların da altın hesapları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemizdeki haberleri inceleyebilirsiniz. https://internetsube.yapikredi.com.tr/ngi/055afd2b694caedadf8dcadd1c8326a1.do?lang=tr adresinden Yapı Kredi internet şubesine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yorum yap:

Kapat