Yapı Kredi Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten)

Yapı Kredi hesabınızda bulunan para miktarını sorgulamak için bu sayfamızda yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten)

 

Yapı Kredi hesabınızda bulunan para miktarını öğrenmek mi istiyorsunuz? O halde bu sayfamızda sizler için hazırladığımız SMS ile, internetten, banka şubesinden, müşteri hizmetlerinden veya diğer yöntemleri kullanarak siz de Yapı Kredi bakiye sorgulama işlemini gerçekleştirerek, hesabınızda bulunan para miktarını hemen öğrenebilirsiniz.

 

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorgulama

Yapı Kredi bankasının şubelerine gitmeye gerek kalmadan, günümüz teknolojilerini kullanarak siz de hesabınızdaki net nakit miktarını hemen öğrenebilirsiniz. Aşağıda yer alan SMS ile, internet bankacılığıdan, müşteri hizmetlerini arayarak hesap bilgisi sorgulama seçeneklerinden birisini kullanabilir, hesabınızın bilgilerine hemen erişebilirsiniz.

 

1. İnternet Şubesinden: Yapı Kredi internet şubesine (https://www.yapikredi.com.tr/) giriş yapark "Hesaplar" sayfasına geliniz. Bakiyenizi görüntülemek istediğiniz hesabı seçerek "Hesap Ayrıntıları" menüsüne tıkladıktan sonra hesabınızın bakiye miktarını ve geçmiş dönem hesap hareketlerinizi öğrenebilirsiniz. İnternet şubesi şifrenizi Yapı Kredi internet şifre alma sayfasından öğrenebilirsiniz.

 

2. Müşteri Temsilcisinden: Yapı Kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0 444'ü arayarak siz de hesabınızdaki nakit miktarını öğrenebilir, bakiye bilgisini SMS ile cep telefonunuza alabilirsiniz.

 

3. Sms ile: BKHESAP yazıp, bir boşluk bırakarak sorgulamak istediğiniz banka kartınızın son 4 hanesini ekleyerek 4440'a kısa mesaj gönderebilir, hesabınızın bakiyesini SMS ile sorgulayabilirsiniz. Sim kart blokeli kartlardan SMS ile bakiye sorgulamada hata almamak için Yapı Kredi sim kart bloke kaldırma sayfamıza bakabilirsiniz.

 

4. ATM'den: Yapı Kredi veya diğer banka ATM'lerine Yapı Kredi kartınızla giriş yaparak bakiye miktarını bankamatiklerden de öğrenebilmeniz mümkündür.

 

Yukarıdakilere ek olarak bakiyenizi öğrenmek için Yapı Kredi şubelerine de gidebileceğiniz gibi, Yapı Kredi mobil şubesinden de hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz.

 

Yapı Kredi hesap numarası öğrenme

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat