Yapı Kredi Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten)

Yapı Kredi bakiye sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfadan öğrenerek SMS ile veya diğer yöntemlerle hesabınızda ne kadar para olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bakiye Sorgulama (SMS ve İnternetten)

Yapı Kredi bakiye sorgulama işleminin nasıl yapıldığını bilmiyor ve hesabınızda bulunan paranın ne kadar olduğunu sorgulamak istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi bankasının şubelerine gitmeye gerek kalmadan, günümüz teknolojilerini kullanarak siz de hesabınızdaki net nakit miktarını hemen öğrenebilirsiniz. Banka kartımda ne kadar TL var diye merak ediyorsanız, aşağıda yer alan SMS ile, internet bankacılığıdan, müşteri hizmetlerini arayarak hesap bilgisi sorgulama seçeneklerinden birisini kullanabilir, hesabınızın bilgilerine hemen erişebilirsiniz.

Yapı Kredi Hesap Bakiyesi Sorgulama

TL card sahibi Yapı Kredi müşterileri, SMS ile veya internet ve mobil bankacılık kanallarından birisini kullanarak hesabında bulunan bakiye miktarını ücretsiz olarak öğrenebilir. SMS ile sorgulamak için BKHESAP yazarak bir boşluk bırakın ve kartınızın son 4 hanesini 4440'a mesaj gönderin.

Yapı Kredi internetten bakiye sorgulama

Yapı Kredi internet şubesine (https://www.yapikredi.com.tr/) giriş yapark "Hesaplar" sayfasına geliniz. Bakiyenizi görüntülemek istediğiniz hesabı seçerek "Hesap Ayrıntıları" menüsüne tıkladıktan sonra hesabınızın bakiye miktarını ve geçmiş dönem hesap hareketlerinizi öğrenebilirsiniz. İnternet şubesi şifrenizi Yapı Kredi internet şifre alma sayfasından öğrenebilirsiniz.

İnternet bankacılığına girdikten sonra sağ üst köşede yer alan "Bireysel" sekmesinden internet bankacılığına giriş yapın. Bireysel internet şubesine giriş yaptıktan sonra "Hesaplar" sayfasından kolaylıkla bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Çağrı Merkezinden Bakiye Sorgulama

Yapı Kredi müşteri hizmetleri 0850 222 0 444'ü arayarak siz de hesabınızdaki nakit miktarını öğrenebilir, bakiye bilgisini SMS ile cep telefonunuza alabilirsiniz. Ayrıca 444 0 444 numaralı Yapı Kredi'nin müşteri iletişim merkezini arayarak da bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Kredi kartı bakiye sorgulama işlemi için müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sırasıyla 1 > 0 ya da 2 > 0 numaralarını tuşlamanız yeterli olacaktır. Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasına da göz atabilirsiniz.

Yapı Kredi SMS ile bakiye sorgulama

BKHESAP yazıp, bir boşluk bırakarak sorgulamak istediğiniz banka kartınızın son 4 hanesini ekleyerek 4440'a kısa mesaj gönderebilir, hesabınızın bakiyesini SMS ile sorgulayabilirsiniz. Sim kart blokeli kartlardan SMS ile bakiye sorgulamada hata almamak için Yapı Kredi sim kart bloke kaldırma sayfamıza bakabilirsiniz.

Yapı Kredi ATM'den bakiye sorgulama

Yapı Kredi veya diğer banka ATM'lerine Yapı Kredi kartınızla giriş yaparak bakiye miktarını bankamatiklerden de öğrenebilmeniz mümkündür. Yukarıdakilere ek olarak bakiyenizi öğrenmek için Yapı Kredi şubelerine de gidebileceğiniz gibi, Yapı Kredi mobil şubesinden de hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Yapı Kredi bakiye sorgulama işlemleri özetlemek gerekirse SMS ile, müşteri hizmetlerinden, Yapı Kredi mobil bankacılıktan, internet bankacılığından veya çağrı merkezinden yapılabilir.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Celal Akbaba

Hasap sorgulama

2022-01-06 14:12:13 -