Ziraat Bankası 4747 Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
sponsorlu reklamlar

Ziraat Bankası 4747 Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

10 Temmuz 2018, 18:35
Ziraat Bankası 4747 Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Ali Muhsin Yılmaz
Merhabalar sevgili okurlarım, uzun zamandan beridir sağlık sorunlarım nedeniyle kredibankalar.com'da yazamıyorum. Ancak beni takip eden kişiler bilirler ki bir kaç web sitesinde daha yazarlık yapmaktayım buradaki amacım arkadaşımın projesine bir nebze olsun destek olmaktadır. Bu komumda, Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusu yani 4747 sms hattıyla ilgili araştırmalarımı yazacağım.

TEKNOLOJİYİ YAKALAMAK MÜMKÜN DEĞİL...

Teknoloji, özellikle 2000 yılı sonrasında çok büyük bir yol katetti. Telefon, televizyon, bilgisayar öyle bir gelişti ki artık yemek siparişlerinden tutun da, aklımıza gelebilecek her türlü detaylı internet vasıtasıyla öğrenebiliyoruz. Telefonların ve teknolojinin gelişmesiyle beraber bankaların da iş yükü azalmış durumda, öyle ki artık bankalar şubelerini kapatarak sadece internet üzerinden çalışmaya başladılar bile. Gerçekten insan hayretler içerisinde önümüze serilen teknolojik gelişmeleri izleyebiliyor. Tabi ki yaşamımızın her alanını daha pratik kullanmak için yeni icatlar "insanlık" için geliştirilse de, bu buluşları kötüye kullanmayan insan ve ülkeler de yok değil. Neyse konumuzu fazla dağıtmadan devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası sms ile kredi başvurusunun nasıl yapıldığını sizlere aktaralım;

ZİRAAT BANKASI SMS İLE KREDİ

İhtiyaç Kredisi: TUKETİCİ yazdıktan sonra bir boşluk bırakın kredi tutarı, vade sayısı, aylık net gelirinizi aralarında birer boşluk bıraktıktan sonra 4747'ye sms gönderin.

Taşıt Kredisi: TASIT yazdıktan aralarında birer boşluk bırakarak Tc kimlik numaranızı, kredi tutarını, vade sayısını, aylık net gelirinizi ve taşıtın bedelini yazarak 4747'ye sms gönderebilirsiniz.

Konut Kredisi: KONUT yazdıktan sonra aralarında birer boşluk olacak şekilde TC Kimlik numaranız, kredi miktarı, vade sayısı, aylık net geliriniz ve konut bedelini yazdıktan sonra 4747'ye sms yollayın.

İşte Ziraat Bankası sms kredi başvurusu yapmak bu kadar sevgili okurlarım. Siz de Ziraat Bankası'na tek bir mesaj göndererek kredi başvurunuzu hemen yapabilir ve uygun faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz.

Daha fazla detay: Ziraat Bankası sms kredi


sponsorlu reklamlarBu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.