598 TL Taksitli 20000 TL Kredi Ziraat Bankasında
sponsorlu reklamlar

598 TL Taksitli 20000 TL Kredi Ziraat Bankasında

Bireysel olarak ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere özel 598 lira taksitli 20 bin tl kredi Ziraat Bankası vermektedir. Bu kredi kampanyasından yararlanmak için konuyu inceleyin.

598 TL Taksitli 20000 TL Kredi Ziraat Bankasında
sponsorlu reklamlar
Acil olarak paraya ihtiyaç duyan kişilere en uygun faiz oranlarıyla Ziraat Bankası kredi vermeye devam ediyor. Sık sık düzenlediği kampanyalar ve reklamları ile adını duyuran kamu bankası olan Ziraat, bu kredi kampanyası ile de bir çok kişiye bireysel kredi vermeyi amaçlamaktadır. %1,37 faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle beraber bu kredinizi Ziraat şubelerinden kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası 598 lira taksitle 20 bin lira kredi imkanunı değerlendirebilirsiniz.

Tüketicilere ödeme çeşitleri de sunulan bu kredi kapsamında, Ziraat Bankası tüketici kredisi olarak 48 aya kadar vade yapılabilmektedir. Tabi daha az vade sayısıyla kredi çekebilmeniz de mümkün olmaktadır. Kullanılan kredinin vade zamanında ise banka size hayat sigortası yapıyor ve krediyi de teminat altına almaktadır. 

Nereden Başvurulur?

Ziraat Bankası teknolojiyi yakından takip eden ve  müşterilerine sunan bir bankadır. Bu yüzden banka şubelerinden, internet şubesinden yada Ziraat mobil uygulamasından kredi başvuru imkanı vardır. Ayrıca Ziraat müşteri hizmetleri yani çağrı merkezini arayıp başvurunuzu yapabilirsiniz. Diğer yandan Ziraat ATM'lerinden de kredi başvurusu yapılabiliyor. Geliştirilen QR kodlar ile tahsis edilen krediler telefondaki uygulamalar ile kolaylıkla kartsız olarakta çekilebilmektedir.

598 lira taksitle 20 bin lira kredi Ziraat Bankası
şubesinde sizleri beklemektedir. Aciliyetten nakit paraya sıkışan kişilerin yardımına bu banka koşmaktadır.  598 lira taksitli 20 bin lira krediyi Ziraat Bankası'ndan alabilmeniz için de bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Banka sizin düzenli gelirinize bakıyor ve daha önce kullandığınız kredilerin geri ödemelerini inceliyor. Kredi notunuz araştırılarak iyi kredi notu olması isteniyor. Daha önceki kredilerinizi gününde yatırmışsanız kolaylıkla bu krediden yararlanabilirsiniz.

Kredi geri ödemlerini ise bankamatik yada Ziraat şubelerinden yapabildiğiniz gibi, internet şubesine girerekte yatırabilirsiniz. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu 2018
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: