Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ne Kadar 2021

Ziraat Bankası emekli promosyon ne kadar 2021 yılında diye merak edenler bu sayfadan güncel bilgileri okuyabilir.

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ne Kadar 2021

 12 milyon 324 bin emeklinin merakla beklediği promosyon ile ilgili detayları sayfamızda paylaşıyoruz. Ülkemizde kamu bankası olarak hizmet veren ve en fazla müşteri kitlesine sahip 2019 yılında Ziraat Bankası emekli promosyon ne kadar diye merak edenler bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilir. Sosyal Güvenlik Kurumu aracılığı ile hükümet, bankalarla sözleşme imzaladı. Bu sözleşme ile 16 bankanın emekliye promosyon vermesi kararlaştırıldı. Emekli aylığınızı 16 bankadan birinden alıyor ve en az 3 sene boyunca da alacağınıza taahhüt ediyorsanız, promosyondan yararlanabiliyorsunuz. Promosyon ücretleri, almış olduğunuz emekli maaşına göre ve bankadan bankaya farklılık gösterebiliyor. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşını alanlar için ücretleri sayfamızda paylaşıyoruz.

 
Ziraat Bankası Emekli Promosyon 2021
Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan ya da almayı düşünen Emekli Sandığı, Ssk ve Bağ- Kur emeklileri, 3 yıllık taahhüt karşılığında promosyondan yararlanabiliyor. Promosyonlar kişinin aylık gelirine göre değişiyor. Ziraat Bankası emekli promosyonu 2021:
  • 1.500 TL altında emekli aylığı alanlara 500 TL,
  • 1.500 TL ila 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 625 TL,
  • 2.500 TL ve üzerinde emekli aylığı alanlara 750 TL
 
Emekli maaşını 3 yıl süreyle Ziraat Bankası’ndan almaya söz veren vatandaşlar, promosyon ödemesinden yararlanabiliyor. Ziraat Bankası şartları sağlayan emekliye, 3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapıyor. Promosyon ödemesi için başvurularınızı Ziraat Bankası şubelerinden, atm’lerden, internet bankacılığından, müşteri hizmetlerinden ve sms ile gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası atm’lerin yapacağınız promosyon başvurusu sonrasında, müşteri hizmetleri sizinle iletişime geçerek onayınızı almaktadır. Bütün işlemleri banka tarafından güvenli bir şekilde yürütülmektedir.  Birden fazla emekli maaşı alan vatandaşlarımız emekli promosyonu alabiliyor mu, alıyorsa promosyon ücreti ne kadar diye merak eden çok vatandaşımız var. Öncelikle şunu belirtelim, birden fazla emekli maaşı alıyorsanız, emekli promosyonundan yararlanabilirsiniz. Lakin 3 senelik taahhüt yapma karşılığında promosyondan yararlanabileceğinizi unutmayın. Birden fazla emekli maaşı alan vatandaşlarımızın promosyon tutarı, maaşlarının toplamına göre belirlenmektedir. Emekli aylığınızı göz önünde tutarak, sayfamızdan ne kadar promosyon alacağınızı görebilirsiniz. 

 

Ziraat Bankası Sms İle Emekli Promosyon Başvurusu
 

Aralarında birer boşluk bırakarak PRO ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 4757’ye kısa mesaj atabilirsiniz. 3 yıllık taahhüt sonrasında, banka şubelerine gitmeden kısa süre içerisinde promosyon başvurunuzu yapabilirsiniz.İlgili sayfalar:
Emekli maaşını hangi bankadan almak avantajlı

Ziraat Bankası emekli kredisi

Yorum yap:

Kapat