Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları


Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bu sayfadaki bilgilere göz atarak siz de Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verilere ulaşabilir, hesaplamalara göz atabilir ve kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları
06 Kasım 2018 Salı 12:24 tarihinde paylaşıldı.
Ziraat Bankası ülkemizde hizmet veren devlet bankaları arasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde kurulan banka günümüze kadar kesintisiz hizmetine devam etmiştir. Uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek istiyorsanız siz de Ziraat Bankası'nı tercih edebilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere bu sayfamızdan ulaşabilir ve kredi faizlerini diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz. Kredi çekmeden önce en uygun kredi faizini tercih ederseniz, daha yüksek faiz ödemek zorunda kalmaz ve cebinizden daha yüksek faizin çıkmasını önleyerek kar edebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faizlerine ulaşabilir ve krediyle alakalı diğer detaylara da göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredilerde en çok tercih edilen bankanın Ziraat Bankası olma nedeni her zaman uygun faizli krediler vermesinden dolayıdır. Ayrıca en eski banka ve devlet bankası olmasından dolayı Ziraat Bankası güvenilerek ve sevilerek vatandaşlarımız tarafından tercih edilmektedir. İhtiyaç kredileri 2018 eylül döneminden önce 48 aya varan vadelerle veriliyordu ancak Bddk'nın almış olduğu kararla beraber artık ihtiyaç kredileri 36 aya kadar taksitle verilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında kişinin kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemeleri, aylık geliri, banka sicili, finansal durumu gibi bilgiler incelenmektedir. Bu incelemeler sonrasında banka krediye olumlu yada olumsuz olarak dönüş yapmaktadır. Aşağıda yer alan hesaplamalara da göz atarak Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve en uygun faizlerle kredinizi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
5.000 TL

 
36 AY

 
2,35

 
222 TL

 
10.000 TL

 
36 AY

 
2,35

 
445 TL

 
15.000 TL

 
36 AY

 
2,35

 
668 TL

 
25.000 TL

 
36 AY

 
2,35

 
1.114 TL

 
30.000 TL

 
36 AY

 
2,35

 
1.337 TL

 
50.000 TL

 
36 AY

 
2,35

 
2.230 TLTüm bankaları karşılaştır:

 
Kredi faiz oranları Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Ziraat Bankası'na ihtiyaç kredisi başvurusu yapıldığında banka hızlı bir şekilde krediyi değerlendirmeye başlamaktadır. Kredi başvurusu yapan kişinin kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemeleri, finansal durumu, aylık geliri gibi bilgiler kontrol edilmektedir. Bu bilgiler incelendikten sonra krediye genellikle aynı gün içerisinde olumlu yada olumsuz sonuçlandırılacaktır. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapabilmek için sms göndererek, banka şubesinden, atm'lerden, internet şubesinden, müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz. Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgileri öğrenebilir, hesaplama detaylarına göz atabilir ve kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

İhtiyaç kredisi faiz oranları 2019YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Gürsel Demirel 12 saat önce yorumlandı

   bas vurumu onaylayin lütfen