Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

FAİZ ORANI
TAHSİS ÜCRETİ
TOPLAM ÖDEME
FAİZ TUTARI
YILLIK MALİYET
BANKA KOMİSYONU
TEMİNAT
KEFİL SAYISI
KREDİLENDİRME ORANI
AYLIK TAKSİT
Sponsorlu bağlantılar

Osmanlı döneminden günümüze kadar ulaşan Ziraat Bankası, Türkiye'nin en büyük kamu bankalarından bir tanesidir. Bu zamana kadar müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını dikkate almış ve hızla gelişmeye devam etmektedir. Ziraat Bankası, en fazla müşteri portföyüne sahip olan bankadır. Günümüzde düşük faiz ve vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlarımızın da, ilk tercih ettiği banka Ziraat Bankası olmaktadır. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama detaylarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce sitemiz üzerinden ücretsiz bir şekilde hesaplama yapabilir ve güncel faiz oranlarını görebilirsiniz. Tüketici kredisi adı altında verilen ihtiyaç kredinizi, Ziraat Bankası üzerinden çekebilir ve kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Kredi Hesaplama

Ülkemizin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden, 60 aya varan vadelerle ve size özel hazırlanan esnek ödeme planlarıyla bireysel ihtiyaç kredinizi çekebilirsiniz. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda teminat almaktadır. Detaylarını incelediğiniz kredi paketinin hesaplamasını yapmak için, sitemizde yer alan hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Kredibankalar üzerinden ücretsiz hesaplama aracını kullanabilir ve bankaları karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz. En uygun faizi veren bankaları, kredibankalar sayesinde öğrenebileceksiniz. 

 

İlginizi çekebilir:

Ziraat Bankası kredi faiz oranları 2019

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri

 

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Ziraat Bankası Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası ülkemizde 1742, yurt dışında ise 23 şubeyle hizmet vermektedir. Bulunduğunuz noktaya en yakın şubeye giderek ihtiyaç kredisi detaylarını öğrenebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka şubelerinden yapacağınız başvurularda, sonucu anında öğrenebilir ve onaylanan kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Web Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden de bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesine özel faiz oranlarından yararlanarak kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, ‘hemen başvur’ sekmesine girerek sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası web sitesinden tüketici kredisi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız!

 

Ziraat Bankası ATM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası’nın her il ve ilçesinde sayısız sayıda bulunan atm’lerinden çeşitli bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüketici kredisi başvurunuzu da rahatlıkl atm’lerden yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; başvurular- kredi başvurusu adımlarını izlemek.

 

Ziraat Bankası Mobil Şube İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İnternetin olduğu her ortamdan, Ziraat mobil uygulamasına girerek, dilediğiniz zamanda kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akıllı telefonunuza Ziraat Bankası mobil uygulamasını indirerek, şifreniz ile giriş yapın ve uygun faiz oranlarından yararlanarak tüketici kredisi başvurunuzu gerçekleştirin.

 

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası internet bankacılığı kullanıcıları, çeşitli pek çok işlemi kısa sürede tamamlayabiliyor.  İnternet bankacılığı üzerinden tüketici kredisine, avantajlı faz oranları vade seçeneklerinden yararlanarak başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığına giriş yapmak ve kredi başvurusunda bulunmak için lütfen tıklayınız!

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İhtiyaç Kredisi Başvurusu

444 00 00 - 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak 7 gün 24 saat boyunca işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak sesli yanıt sisteminden 6’yı ‘banka ürünleri hakkında bilgi alma ve başvuru’ tuşlayarak tüketici kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezinden bireysel ihtiyaç kredisi yani tüketici kredisi hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Çalışanın sizden istediği bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde cevaplayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirin. Kredi başvuru sonucunuz çok kısa süre içerisinde tarafınıza iletilecektir.

 

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvuru sayfası üzerinden daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredi başvurularından önce hesaplama yaparak aylık taiksit ve toplam geri ödemelerinizi görebilirsiniz. Ödemelerinizi önceden belirleyebilir ve Ziraat Bankası çalışanları ile bütçenize uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi hesaplamanızı kredibankalar üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde yapabilir ve en güncel oranları görebilirsiniz. 

Ziraat Bankası tüketici kredisi başvurusunda bazı belgeler istemektedir. Bu belgeler;

  1. Tüketici kredisi başvuru formu
  2. T.C. kimliği, ehliyet ya da pasaport fotokopisi
  3. Gelir belgesi

Ziraat Bankası gerekli gördüğü durumlarda ek belge talep edebilmektedir. Tüketici kredisi başvurusunda, şube çalışanları ile iletişime geçerek istenebilecek diğer belgeleri öğrenebilirsiniz. 

Ziraat Bankası'ndan 18 ile 75 yaş arası tüketici kredisi çeken vatandaşlarımızın, hayatını kaybetmesi durumunda kredi borcunun kapatılmasına ilişkin 'hayat sigortası' yapılır.  Hayat sigortanız, kredi vade bitimine kadar devam etmektedir.