Ziraat Bankası İkinci El Araç Satışı

Sizde bankadan ihale ile araba almak istiyorsanız Ziraat ikinci el araçlar ile bir araba sahibi olabilirsiniz. Bu sayfada Ziraat Bankası tarafından ihale ile satılan araçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası İkinci El Araç Satışı

Bir bankadan ihale ile araç alarak piyasanın altında değerde bir araç alımı yapabilirsiniz. Sizde Ziraat Bankası ikinci el araç satışı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız konumuzu okumaya devam ediniz. Banka verdiği taşıt kredilerinin geri ödemelerini alamadığı taktirde verdiği araçlara el koymaktadır. Yasal süreçler işledikten sonra satışa çıkarılan araçlar ihale ile yapılmakta olup, ihaleler de yine Ziraat Bankası'nın sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bmw, Mercedes, Fiat, Peugeot, Citroen ve pek çok modelde ikinci el aracı bünyesinde bulunduran Ziraat Bankası uygun fiyatlarla araç satışı yapmaktadır.

Ziraat Bankası Satılık Araç

Ziraat Bankası sitesinde yer alan araçların satışını almak için öncelikle Ziraat Bankası şubelerine gitmeniz gerekmektedir. İhtiyacınız olan taşıtın ilanına buradan baktıktan sonra aracı almak için karar verdiyseniz Ziraat Bankası'na kimliğinizle berabe giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Aracın bedelinin %6'sını bankaya peşin olarak teminat yatırmanız ve sonrasında ihaleye girmek için sms ile şifre ile kullanıcı adı almanız gerekiyor. İhaleler sadece internet üzerinden yapılmaktadır ve bankacılar sizi gerekli olan yönlendirmeleri yapacaktır. 

Güncel: Ziraat Bankasından satılık araçlar

Ziraat Bankası ikinci el araçlar ihalesine giripte kazanamayan kişiler teminatı bankadan geri alabilirler. Eğer ihaleyi kazanmış ve aracın satışını almamışsanız bu sefer bankaya yatırılan %6 bedel yanmakta ve geri ödenmemektedir. Buna da dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası satılık araç ilanları için tıklayın.
Ziraat Bankası ihale sayfası için tıklayın.

Yorum yap: