sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Kredi Notu Sorgulama

Sizde Ziraat Bankası'ndan kredi notu sorgulamak istiyorsanız bu ekranı kullanabilirsiniz. Ziraat kredi notu hesaplama ile ilgili tümö bilgileri bu sayfadan alabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-03-25 23:45:45

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Ziraat Bankası kredi notu sorgulama yaparak risk raporunuzu alabilirsiniz. Ziraat Bankası müşterisi olanlar artık kredi puanını hızlı ve kolay şekilde öğrenebilecek. Öyle ki günümüzde pek çok öneme sahip olan kredi notunuzu öğrenerek sizde risk analizinizi yapabilir ve finansal durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Notum Kaç?

Ziraat Bankası'ndan kredi notumu nasıl öğrenebilirim diye soruyorsanız bu konuyu inceleyebilirsiniz. Ziraat Bnakası internet bankacılığına giriş yaparak Kredi Notu'nu öğrenebilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankası internet şubesine girdikten sonra Başvurular > Risk Sorgulaması > KKB risk raporu bölümüne gelerek kolaylıkla kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Bunun için belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir, ücreti ödedikten hemen sonra kredi notunuz ekrana yansıtılır. Yine kredi notunu aynı gün içesinde bir defa sorguladıktan sonra diğer seferlerde ücret alınmayacaktır. Ayrıca şunu da belirtelim, hangi bankadan sorgulama yaparsanız yapın Kredi Notu, Findeks tarafından sorgulanır ve o kuruma ücreti verilir. 

Aynı zamanda Ziraat mobil şubeden de sorgulama yapabilirsiniz. Aynı menüler sayesinde yukarıdaki anlatımdaki gibi kredi notunuzu öğrenmek mümkündür. Sorguladığınız kredi notunuz ile finansal durumunuzu öğrenebilir, kredi kartı borçları, geçmiş kredi ödemeleri gibi şeyleri inceleyebilirsiniz. Raporda yine kırmızıyla işaretli bölümler kredi notunun neden düştüğünü belirtmektedir. Yeşil olarak ayrılan alanlar ise kredi notunuzu yükseltebilecek etkenleri içermektedir. Ziraat Bankası kredi notu sorgulama yapmak isteyenler bu konuda yer alan bilgilerden yararlanabilir.

Bunlara da bakabilirsiniz:

Ücretsiz kredi notu sorgulama
Kredi notunu etkileyen faktörler
Kredi Notu Sorgulama Ekranı
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Circle image
KREDİBANKALAR.COM

Ahmet bey merhabalar, Sitemiz 2017 yılından beridir genel finans bilgi portalı olarak "ücretsiz" hizmet vermektedir. Site ziyaretçilerinden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Sitemizde Google ADS. reklamları yayınlanmakta olup, bu reklamların sorumluluğu Google'dadır. Eğer reklamlar üzerinden herhangi bir mağduriyet yaşadıysanız lütfen bunu bize bildirin. Bunun için kredibankalar@gmail.com'a mail yollayabilirsiniz. Sayfamızı detaylı olarak incelerseniz zaten sorgulamanın Ziraat Bankası'nın internet şubesinden yapıldığını anlayabilirsiniz. Saygılar.

2019-02-05 23:56:00 -
Circle image
Ahmet ulbeyi

kredi notumu sorgulamak istedim 68 tl mi yediniz hiç birşey öğrenemedim mesaj gelmedi kredi notumla ilgili

2019-02-05 22:49:28 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA