sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım

Ziraat Bankası, Türkiye'de en çok tercih edilen bankalardan birisi olmasından dolayı çağrı merkezinde de oldukça fazla yoğunluk vardır. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, direk bağlanma 2018 yılı nasıl yapılır diyenler bu siteye bakabilir.

sponsorlu reklamlar
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım

2018-04-26 23:53:53

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

Günümüzde pek çok kişi Ziraat Bankası çağrı merkezine bağlanamamakla şikayet etmektedir. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefonu açmıyor diyenler için direk bağlanma 2018 kısayolunu paylaşıyoruz. Sizde bu sayede kısa zaman içerisinde Ziraat Bankası'na bağlanabilecek ve bankacılık işlemlerinizi hızlı şekilde yapabileceksiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Bağlanma 2018

2018 yılında sizde Ziraat Bankası müşterisiyseniz ve çağrı merkezine bağlanıp bankacılık işlemlerini hızlı şekilde halletmek istiyorsanız aşağıda yer alan direk bağlanma yollarını deneyebilirsiniz. Bilindiği gibi Ziraat Bankası Osmanlı Devleti döneminde kurulmuştur ve ülkemizde devlet bankaları arasında hizmet vermektedir. Bu nedenle en çok müşterisi bulunan bankanın ne kadar yoğun şekilde çalıştığını da bilmenizde fayda olacaktır. Ziraat Bankası çağrı merkezinde de sıra olması olağan bir durumdur sizlere bu nedenle bir önerimiz olacaktır. Ziraat Bankası çağrı merkezi yerine sizde Ziraat Bankası internet şubesi (https://www.ziraatbank.com.tr/tr) 'ni kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Eft, havale gibi para transferlerinin yanı sıra kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, vadeli hesap kullanımı, yatırım işlemleri, otomatik ödeme talimatı, fatura ödemeleri, kurum ödemeleri, kredi borcu veya kredi kartı borcu ödeme gibi tüm bankacılık işlemeleri güvenli ve kolay bir şekilde Ziraat internet şubesinden yapılabilmektedir. Ayrıca akıllı telefonunuza Ziraat Bankası mobil uygulamasını da indirerek bu saydığımız işlemleri oradan da yapabilirsiniz. Ancak ben yine de müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorum diyorsanız aşağıda yer alan direk bağlanma yollarını deneyebilirsiniz.


Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım

1. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası "444 00 00" aradıktan sonra karşılama menüsü gelecektir.
2. Karşılamayı geçtikten sonra "1" tuşuna basın.
3. Son adım olarak "6" ve sonrasında ise "0" tuşuna basın.


Yukarıda yazan yöntem sayesinde Ziraat Bankası direk bağlanma yapabilir ve sıra yoksa hemen müşteri hizmetleriyle konuşmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu sayfasına göz atabilirler.

Kaynak içerik: Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA