Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları 2021

Bu sayfadan 2021 yılına ait Ziraat Bankası pos komisyon oranlarını öğrenebilir, pos başvurunuzu yaparak en uygun komisyon ile pos cihazı sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları 2021

 Ziraat Bankası pos komisyon oranlarında indirim yaparak, iş yerlerine avantaj sağlıyor. Ziraat Bankası pos komisyon oranları 2021 yılında en güncel verilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartını tek bir kartta toplayan Ziraat Bankası, komisyon oranlarında yaptığı indirim ile iş yerlerinde yeni dönem başlatıyor. Komisyon oranlarının düşmesi ile birlikte iş yerleri, büyük bir maliyet avantajı sağlamış oluyor. Ziraat pos detaylarını ve komisyon oranlarını öğrenerek sizler de, iş yerinizin bu avantajdan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. 
 

Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları

Kredi kartları ve banka kartları günümüzün en önemli ödeme araçlarıdır. Nakit ödeme yapmayan vatandaşlarımız, pos cihazlarını ve kartlarını kullanarak ödemelerinizi gerçekleştiriyor. Buradan da anlayabileceğiniz gibi pos cihazları, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapmamızı sağlayan cihazlardır. İş yerleri, pos cihazı için bankalara başvuru yapmaktadır. Pos cihazı komisyon oranları da iş yeri sahibinin merak konusu olmuştur. En güncel oranları sizler için araştırdık ve sayfamızdan paylaşıyoruz. Ziraat Bankası’nın avantajlı oranlarından yararlanmak istiyorsanız, banka şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası pos komisyon oranları 2021 yılında üye iş yeri kredi kartı komisyonu için yüzde 1,30, banka kartları için ise %1,10 komisyon oranı uygulamaktadır.

 

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı
Pos cihazının her türlü kullanımı ve arızası için 0850 202 35 00 numaralı pos destek hattını arayarak hizmet alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca destek hattına ulaşabilir, pos cihazınız için rulo talep edebilir ya da kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 
Günümüzde nakit paranın yerini kredi kartları ve banka kartları aldı. İş yerleri de maliyet artışı sağlamak için pos cihazı başvurularını arttırdı. Ziraat Bankası pos komisyon oranları 2021 güncel verilerini inceleyerek, çeşitli avantajlardan yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizler de, iş yerinize pos cihazınızı alın ve düşük komisyon oranları ile büyük bir maliyet artışı sağlayın.  Ziraat Bankası pos cihazı sayesinde, kampanyalardan ve taksitlendirme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden Ziraat Bankası şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirin. 

 

Akbank pos komisyon oranları

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Selim sarı

Pos cihazı

2021-11-22 08:14:57 -
Kapat