Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları 2019

Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları 2019

Bu sayfadan 2019 yılına ait Ziraat Bankası pos komisyon oranlarını öğrenebilir, pos başvurunuzu yaparak en uygun komisyon ile pos cihazı sahibi olabilirsiniz.

 

 Ziraat Bankası pos komisyon oranlarında indirim yaparak, iş yerlerine avantaj sağlıyor. Ziraat Bankası pos komisyon oranları 2019 yılında en güncel verilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartını tek bir kartta toplayan Ziraat Bankası, komisyon oranlarında yaptığı indirim ile iş yerlerinde yeni dönem başlatıyor. Komisyon oranlarının düşmesi ile birlikte iş yerleri, büyük bir maliyet avantajı sağlamış oluyor. Ziraat pos detaylarını ve komisyon oranlarını öğrenerek sizler de, iş yerinizin bu avantajdan yararlanmasını sağlayabilirsiniz. 
 

Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları

Kredi kartları ve banka kartları günümüzün en önemli ödeme araçlarıdır. Nakit ödeme yapmayan vatandaşlarımız, pos cihazlarını ve kartlarını kullanarak ödemelerinizi gerçekleştiriyor. Buradan da anlayabileceğiniz gibi pos cihazları, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapmamızı sağlayan cihazlardır. İş yerleri, pos cihazı için bankalara başvuru yapmaktadır. Pos cihazı komisyon oranları da iş yeri sahibinin merak konusu olmuştur. En güncel oranları sizler için araştırdık ve sayfamızdan paylaşıyoruz. Ziraat Bankası’nın avantajlı oranlarından yararlanmak istiyorsanız, banka şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası pos komisyon oranlarında indirime gitti. Ziraat Bankası, üye iş yeri kredi kartı komisyonunu %0.85’e, banka kartlarında ise %0’a kadar indirim yaptı. Bu sayede üye iş yerleri büyük bir maliyet avantajı sağlamış oldu.

 

Ziraat Bankası Pos Destek Hattı
Pos cihazının her türlü kullanımı ve arızası için 0850 202 35 00 numaralı pos destek hattını arayarak hizmet alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca destek hattına ulaşabilir, pos cihazınız için rulo talep edebilir ya da kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 


Günümüzde nakit paranın yerini kredi kartları ve banka kartları aldı. İş yerleri de maliyet artışı sağlamak için pos cihazı başvurularını arttırdı. Ziraat Bankası pos komisyon oranları 2019 güncel verilerini inceleyerek, çeşitli avantajlardan yararlanabileceğinizi unutmayın. Sizler de, iş yerinize pos cihazınızı alın ve düşük komisyon oranları ile büyük bir maliyet artışı sağlayın.  Ziraat Bankası pos cihazı sayesinde, kampanyalardan ve taksitlendirme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Vakit kaybetmeden Ziraat Bankası şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirin. 

 

Diğer bankalara gözat:


Akbank pos komisyon oranları

Ziraat Bankası Pos Komisyon Oranları 2019

2019-05-07 13:02:53

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: