Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme

Bu sayfadan Ziraat Bankası taksitli nakit avans çekme işlemlerini öğrenebilir, ATM'den para çekerek taksitli ödeyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme

Acil nakit ihtiyacımız olduğunda çoğu durumda bankalara giderek kredi başvurusu yapıyoruz. Ancak kredi çekmek için bankaların pek çok farklı prosedürü bulunmaktadır. Kredi başvurusu yaparak zaman kaybetmek yerine siz de Ziraat Bankası kredi kartınızdan veya banka kartınızdan (eksi hesap) taksitli olarak para çekebileceğinizi biliyor musunuz? Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek siz de Ziraat Bankası taksitli nakit avans çekme işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrenebilir, taksitli nakit avans faizi ve hesaplama verilerine de göz atabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans

Ziraat Bankası BankKart kartınızdan 12 aya varan vadelerle tüm ATM'lerden anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekmek yerine Ziraat Bankası kartınızdan eksi bakiyeyi açtırarak size verilen bakiye limiti kadar parayı ATM'den çekebilir ve taksitler halinde ödeyebilrsiniz. Ziraat Bankası kredi kartından taksitli nakit avans çekme limiti kartın limiti kadardır ve en fazla işlem tutarı 10.000 TL ile sınırlandırılmaktadır. Ayrıca taksitli nakit avans çekecekseniz ATM'den taksitli nakit avans çekme limiti, Ziraat Bankası ATM'den günlük para çekme limiti ile sınırlıdır. İşte Ziraat Bankası taksitli nakit avans özellikleri:

- Taksitli nakit avans işlem limiti, kartın güncel limiti ile sınırlı tutulmaktadır.

- ATM'den çekilecek nakit avans limiti, ATM'nin günlük para limiti ile sınırlandırılmaktadır.

- Faiz üzerinden %5 BSMV ve %15 KKDF alınmaktadır. (Vergi)

- Geri ödemenizi erken kapama veya kısmi ödeme ile yapabilirsiniz.

- Bazı kartlarda nakit çekim özelliği kısıtlanmış olabilir. Nakit çekim özelliği kısıtlanan kartlardan taksitli nakit avans çekilememektedir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

 Ziraat Bankası ATM para çekme limiti

 Ziraat Bankası eksi hesap nasıl açılır?

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Ziraat Bankası kredi kartınızdan taksitli nakit çekimi yapmak için Ziraat Bankası internet bankacılığından, Ziraat Bankası mobil bankacılıktan, Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinden, Ziraat şubelerinden, ATM'den başvurunuzu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası internet bankacılığından başvuru yapmak istiyorsanız giriş yaptıktan sonra kredi kartı - taksitli nakit avans başvurusu sayfasından başvuru işlemlerinizi yaparak paranızı hemen ATM'den çekebilir veya farklı bir hesaba transfer yapabilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Faizi 2021

Ziraat Bankası'nda taksitli nakit avans faizi bu içeriği oluşturduğunuzda %1,40 olarak yansıtılmaktaydı.

Bu sayfamızda yer alan içeriklere göz atarak siz de Ziraat Bankası taksitli nakit avans çekme 2021 yılı faiz oranları, hesaplama bilgileri ve tüm detaylı bilgilere ulaşarak Ziraat Bankası'nın Bankkart kredi kartınızdan 12 aya varan taksitlerle nakit çekimizini hemen yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Berivan zirek

Nakit avans istiyorum teşekurler

2021-10-30 01:44:25 -