Ziraat Bankası Taşıt Kredisi (Hesaplama ve Faiz Oranları)

0 km araç almak istiyor ve nakit sıkıntısı çekiyorsanız, Ziraat Bankası taşıt kredisi hesaplama, faiz oranlarını ve Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu yollarına bu sayfadan bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi (Hesaplama ve Faiz Oranları)

 Kullanmak istediğiniz aracı seçerek, finansmanını Ziraat Bankası’ndan sağlayabilirsiniz. Sayfamızdan, Ziraat Bankası taşıt kredisi hakkında merak edilen bütün detaylara ulaşabilirsiniz. Uygun faiz ve vade seçeneklerinden yararlanarak 0 km ya da ikinci el araçlara sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın avantajlı taşıt kredisinden yararlanarak, hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz. 


 
Ziraat Bankası taşıt kredisi 2022

Ziraat Bankası taşıt kredisi, 0 km ve ikinci el araçlar için vatandaşa alım kolaylığı sağlıyor. Uygun ödeme seçenekleri ile dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Yalnız, dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Ziraat Bankası, 0 km ve en fazla 5 yaşındaki araçlar için taşıt kredisi kullandırmaktadır. Taşıt kredinizi Ziraat Bankası’ndan 48 aya varan vade seçenekleri ile çekebilirsiniz. Taşıt kredinizi, hafif ticari araçların alımında da kullanabilirsiniz. Lakin bu ticari araçların ( minibüs, kamyonet, pick- up) ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi gerekir. Banka teminat olarak araç rehni yapabilir, gerekli gördüğü durumda ek teminat isteyebilir. Diğer kredi türlerinde olduğu gibi taşıt krediniz boyunca, hayat sigortanız ve kasko yapılmaktadır. 
Ziraat Bankası taşıt kredisi hesaplama

Kredi miktarı

Faiz oranı

Vade

Aylık taksit

5.000 TL

% 1,89

48 Ay

172 TL

15.000 TL

% 1,89

48 Ay

516 TL

25.000 TL

% 1,89

48 Ay

860 TL

50.000 TL

% 1,89

48 Ay

1.720 TL

100.000 TL

% 1,89

48 Ay

3.440 TL

200.000 TL

% 1,89

48 Ay

6.881 TL

Ekonomik sıkıntılar yaşamımızın her alanına yansıyor. İsteklerimiz, hayalini kurduğumuz ev ve araç için nakit sıkıntısı çekiyoruz. Ziraat Bankası da, araç almak isteyenler için çeşitli avantajlar sunuyor. Yukarıdaki tabloda görmüş olduğunuz gibi uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile taşıt kredisi çekebiliyorsunuz. Peki, taşıt kredisi çekmek için nerelerden başvuru yapabiliyorsunuz? İşte, taşıt kredisi başvuru yolları.
Ziraat Bankası taşıt kredisi başvurusu
 

Ziraat Bankası şubeleri

Ziraat Bankası, Türkiye genelinde 1746 şubesiyle vatandaşlara hizmet vermektedir. Vatandaşlara özellikle nakit sıkıntısı için kredi imkanı sunan banka, taşıt alacaklar için de kredi fırsatı sunmaktadır. Ziraat Bankası’nın size en yakın şubesine giderek taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizler de, dilediğiniz araca taşıt kredisi ile sahip olabilirsiniz.

 

Ziraat mobil

Ziraat Bankası’nın android, ios ve windows phone tabanlı mobil uygulamasını, web sitesinde bulunan QR kodları aracılığı ile kolayca indirebilir, taşıt kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat mobil uygulaması ile güvenli bir ortamdan ve hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirmiş olursunuz.

 

Ziraat Bankası web sitesi

Ziraat Bankası web sitesi:www.ziraatbank.com.tr’ye giriş yapınız. Bireysel- krediler- taşıt kredisi- hemen başvur adımlarını takip ederek, taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

İnternet şubesi

Ziraat Bankası internet şubesine (https://bireysel.ziraatbank.com.tr) giriş yaparak, taşıt kredisi başvurusu yapabilir ve kredi hakkında detaylı bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Çağrı merkezi

Ziraat Bankası, çağrı merkezlerinden de kredi başvurusu alarak vatandaşların şubelerde sıra bekleme derdine son verdi. 444 00 00 / 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası çağrı merkezini arayarak taşıt kredisi talebinizi iletebilir ve merak ettiğiniz her türlü bilgiye kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası atm’leri

Türkiye’nin her ili ve ilçesinde sayısız atm’leriyle hizmet veren Ziraat Bankası, kredi başvurularını da bu kanalı aracılığı ile kabul edebiliyor. Ziraat Bankası atm’lerini kullanarak taşıt kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Her kredi türünde olduğu gibi taşıt kredisi için bankanın istediği çeşitli belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler;

1.Taşıt kredisi başvuru formu
2.T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi
3.Bireylerin çalışma durumunu göre gelir belgesi
4.Serbest meslek yapanlar için, bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesinin fotokopisi
5.Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi ya da gazetelerinin fotokopisi
6.Ziraat Bankası şubelerince istenebilecek diğer belgeler
 
Yukarıdaki yazımızda faiz oranları, taşıt kredisi özellikleri ve başvuru kanalları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de, Ziraat Bankası taşıt kredisi 2022 ile dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Ziraat Bankası’ndan alınabilecek diğer krediler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız lütfen, sitemizdeki haberleri inceleyiniz.

Diğer:

Ziraat Bankası kredi başvurusu
Ziraat Bankası konut kredisi
Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi

Yorum yap: