Akbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Akbank aidatsız kredi kartı başvurusu ve Free kart özellikleri hakkında tüm merak edilenleri bu sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Bankaların yıllık kart ücretlerinde yapılan artış ile birlikte pek çok kişi aidatsız kredi kartı arayışına girmiştir. Bu sayfada Akbank aidatsız kredi kartı özellikleri ve başvuru yolları hakkında tüm detaylı bilgileri sizler için hazırladık. Aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, yıllık kart ücreti ödemeden Akbank kredi kartı kullanabilir, alışverişlerinizde aidatsız kartınızı kullanabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Hangisi?

Akbank'ın aidatsız olarak müşterilerin kullanımına sunduğu kartın ismi Free Kredi Kartıdır. Siz de Akbank Free kredi kartı başvurusu yaparak, yıllık kredi kartı aidat giderlerinizden kurtulabilirsiniz. Free kart yıllık kart ücreti olmadan chip para (puan) kazanabilir, bir çok farklı kampanyaya katılarak avantajlı tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Akbank Free Kart Özellikleri

  • Free ile Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vererek her ay fatura takip derdinden kurtulabilirsiniz.
  • Kira, aidat, okul taksiti gibi ödemelerinizi kolayca ve zamanında gerçekleştirmek için Free ile anlık veya/düzenli EFT/Havale talimatı verebilirsiniz.
  • Peşin alışverişler sonrasında "Taksit İste ve Erteleme İste" hizmeti talep ederek, uygun faizle işlemlerinizi taksitlendirebilir veya öteleyebilirsiniz.​
  • Nakit ihtiyaçlarınız için hiçbir evrak ve belgeye gerek kalmadan, kefilsiz, formalitesiz Hızlı Para, Taksitli Avans veya SMS Para alabilirsiniz.
  • Günlük ve küçük tutarlı nakit ihtiyaçlarınız için Nakit Avans hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Diğer banka kredi kartı borçlarınızı Taksitli Borç Transferi ile Free'nize aktararak, borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz.
  • Dilerseniz cash-para programından da faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için: www.kartfree.com

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Free kart başvurusunu Akbank mobil / internet şubeden, Akbank şubelerinden, Akbank müşteri hizmetlerinden yapabilirsiniz.

İnternetten: Akbank Free kart başvuru sayfasından kişisel bilgileriniz ve ekranda görülen güvenlik kodunu ilgili kutuya yazarak KVKK metnini onayladıktan sonra "Hemen Başvur" butonuna tıklayın. Cep telefonunuza SMS ile gelen kodu ilgili kutuya girerek devam edin ve kart başvurunuzu tamamlayın. Başvurudan hemen sonra kredi kartı başvuru sonucunuz SMS ile telefonunuza iletilecektir. Eğer başvuru sonucunuz gelmediyse Akbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Şubeden: En yakın Akbank şubesine sadece kimlik belgenizle giderek Akbank'ın aidatsız kartı Free kart başvurusunu tamamlayabilir, kart başvuru sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

Akbank Mobil Şubeden: Akbank hesabınız varsa Akbank mobil uygulamasına giriş yapın. Başvurular -> Kart Başvurusu -> Kredi Kartı Başvurusu -> Akbank Free Kart Başvuru sayfalarını takip edin ve sizden istenilen bilgileri doldurarak başvuruyu gönderin.

Akbank Free Kart Taksit Var Mı?

Akbank Free kartta diğer kartlar gibi taksit özelliği bulunmaktadır. Ayrıca taksitli alışverişlerinize Ek Taksit özelliği ile taksit sayısını sonradan arttırabilirsiniz.

Akbank Free Kart Hesap Özeti

Akbank Free kartınızın bakiyesini ve hesap özetini dilediğiniz an Akbank mobil uygulamasına giriş yaparak Kartlarım sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan "Free Borç" yazarak 4425'e SMS gönderebilir ve Akbank free kart bakiye, limit, güncel borç bilgisi ve son ödeme tarihini SMS ile öğrenebilirsiniz.

Akbank Free Kart Temassız Var Mı?

Yeni gelen Akbank Free kartlar üzerinde temassız özelliği ile gelmektedir. Ödeme sırasında temassız özellikli Free kartınızı pos cihazına yaklaştırarak 350 TL'ye kadar ödemenizi şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kartınızda temassız özelliği bulunmuyorsa, 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın temassız ödeme ile yenilenmesini talep edebilirsiniz.

Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı başvuru

Vakıfbank aidatsız kredi kartı

Akbank bakiye sorgulama

Akbank hesap açma

Yorum yap:

Kapat