Bankalar - Kredi Hesaplama - Mevduat Hesaplama - Kredi Kartı - Kredi - Kurumsal


  
 

Şubat 2017'de Türkiye'de finans ve bankacılık alanında güncel ve merak edilen konuları doğru, tarafsız bir şekilde haberleştirerek yayınlamaya başladık. Sizlerden gelen talep ve önerileri dikkate alarak 7 yıla aşkın bankacılık deneyimi bulunan alanında uzman ekibimizle çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Kredibankalar.com, 2017 yılında hiçbir kurum ve kuruluşun desteği olmadan hizmete başladı. Sitemizde bankacılıkla alakalı bilgilerin olduğu gibi, anlık olarak  değişebilen "faiz oranı" gibi bilgiler de bulunmaktadır. Kredi Bankalar sitesinde yer alan verilerin güncelliğini kabul etmemekle beraber, sitemizde hiçbir zaman ticari kaygıyı ön plana alarak içerik üretimi yapmıyoruz.

Kredibankalar.com yaptığı çalışmaları ile çok yakın zamanda sektöre yenilikler kazandırmaya hazırlanıyor.

Takipte kalın :)


 

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Necati Öztürk

İletişim / Contact
kredibankalar@gmail.com
iletisim@kredibankalar.com 


Editörler
Muhammed Eraslan

Yer Sağlayıcı: 
Server Plus Bilişim İnternet Hizmetleri
Adres: Kuvayi Milliye Caddesi, Adil İşhanı Kat:3 No 27 Akdeniz / Mersin
YASAL UYARI: Bu Alandaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız.

BU SİTE GENEL İNTERNET KULLANICILARINA UYGUNDUR.

E-posta: kredibankalar@gmail.com

HAK SAHİPLERİNE ve YASAL MAKAMLARA
Sitede yayınlanan koleksiyonlar, ürünler, kredi resimleri, haberler, röportajlar ve logolar marka sahiplerine aittir.
Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri iletisim@kredibankalar.com mail adresinden bize ulaşabilirler.
Kredibankalar.com , finans sektöründe 7 yılı aşkın süredir hizmette olan danışmanlar tarafından banka - sigorta, sgk, hibe krediler gibi farklı 10'u aşkın kategoride çoğu soru ve sorunlar için günlük makaleler hazırlayıp, sizlerin sektörde yaşadığı sorunlara ücretsiz olarak danışmanlık yapma amacıyla 2017 yılı Ocak ayında hizmete başlayarak yaklaşık bin dolarlık bir proje yatırımıyla oluşturulan bireysel ziyaretçilere ücretsiz hizmet sunmaktadır.

Kredibankalar.com'da 
yer alan bilgiler, tavsiye ve yorumlar yatırım danışmanlığı veya hizmetin geçerliliği kapsamında olmamakla birlikte, tamamen uzmanlarımız tarafından yorum, tavsiye ve kişisel deneyimlere dayanmakta olup bu görüş ve öneriler sizin mali durumunuzu belirlerken inisiyatifiniz çerçevesinde değerlendirilmelidir. Uzmanlarımızın bilgi ve yorumlarına dayanarak yapılacak olan başvuru, işlem ve sonuçlarından sorumlu olmadığımız gibi kredibankalar.com'u  referans olarak gösteremezsiniz.
Yaşayacağınız finans sorunlarıyla ilgili uzmanlarımıza danışabilir, makale altlarına yorum atabilir ya da bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

 © Kredibankalar.com 2018 - Tüm hakları saklıdır.