Akbank Borç Kapatma Kredisi Borç Transferi

Akbank Borç Kapatma Kredisi Borç Transferi

Diğer tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı Akbank'a transfer edebilirsiniz. Akbank borç kapatma kredisi 2018 yılında uygun faiz oranları ve en uygun ödeme koşulları ile verilmektedir.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Borç Transferi

HERKESE ANINDA KREDİ KARTI:

Anında onaylanan kredi kartı Akbank'a başvuru yapmak için buraya tıklayın,

formu doldurun kartınız hemen onaylansın!

 

 Bir veya birden fazla bankaya kredi, kredi kartı borcunuz var ve ödeyemiyor musunuz? O halde sizi Akbank'a borç transfer kredisi çekmek için davet edelim. Akbank borç kapatma kredisi ile biriken kredi kartı borçlarınıza özel çözümler bulunmaktadır.

AKBANK BORÇ TRANSFERİ

Akbank ile diğer bankalara olan kredi kartı borçlarınızı ve kredi borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredileri arasında yer alan "borç transfer kredisi" sayesinde 1,80'den başlayan uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Eğer bankanız yapılandırma kabul etmiyorsa Akbank'a gelerek diğer bankanızda olan borcu kapatmak için bireysel kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Akbank borç kapatma kredisi kullanabilmek için kredi sicilinizin temiz, kredi notunuzun iyi derecede olması gerekmektedir. Ayrıca diğer bankaların da borç transferi seçeneklerini karşılaştırmak için aşağıda yer alan ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri: 444 25 25
Akbank internet şubesi: https://www.akbank.com

Borç kapatma kredisi veren bankalar 2018

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

muzaffer kesik
muzaffer kesik

31.12.2018 tarihi itibariyle ziraat ve vakıfbank müşterilerine kredi kartları için yapılandırma imkanı sunmaktadır. akbankası müsterilerine bir imkan sunacak mı yoksa bütün müşterileri ziraat ve vakıf banka mı gönderecek kaptıracak.15.01.2019

2019-01-15 20:25:57 -
bülent toper
bülent toper

ben yeni icralık oldum borc kapatma kırıdısı cekebilirmyım

2018-09-27 09:08:46 -