sponsorlu bağlantılar

AKBANK EFT SAATLERİ 2019

Eğer Akbank eft saatleri 2019 yılı verilerini yada Akbank eft saatleri kaçta başlıyor diye merak ediyorsanız bu sayfamızı ziyaret edin.

sponsorlu reklamlar

2019-04-10 21:56:56

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 Akbank eft sorgulama yapmak isteyen veya Akbank EFT saatleri 2019 yılında hangi saat aralığında yapılır diye merak edenlere bu sayfamızı hazırladık. Bilindiği gibi EFT; bir bankadan başka bir bankaya para transferine verilen isimdir. Akbank'ın bu yıl güncel eft kapanış saati ise 17:15 olarak bildirilmiştir. Sizde EFT (Elektronik Fon Transferi) yapacaksanız aşağıda verilen saat dilimleri arasında işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Eft Saat Kaça Kadar Yapılır?

Akbank'ın güncel eft gönderim saatleri iş günlerinde saat 09:00 ile 17:15 arasına kadar yapılabilmektedir. Tatil günlerinde, mesayi saati dışında, hafasonu günlerinde (cumartesi, pazar) EFT yapılamaz. Bunun nedeni ise, tüm eft işlemlerinde Merkez Bankası onayı alındığı ve Merkez Bankası'nın bu sayılan günlerde kapalı olduğundan dolayıdır. Mesayi saati içerisinde yapılan EFT'ler 5 ile 20 dakika arasında karşı tarafın hesabına aktarılmaktadır. EFT'ler bazı işlem yoğunluklarında karşı tarafın hesabına 1 saatin üzerinde geç gönderilebilmektedir. EFT işleminin karşı banka hesabına gönderilmediğini düşünüyorsanız bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

 

TÜM BANKALAR: Eft saatleri

Akbank Eft Kaçta Başlıyor?

Eft saatleri sabah mesai saatinde başlamaktadır. Diğer yandan havale işlemleri 7/24 yapılabilmektedir. Havale Akbank hesabınızdan başka bir Akbank hesabına para gönderimi demektir. Eft işlemi ise örneğin Akbank hesabından Ziraat Bankası'na para göndermeyi kapsamaktadır.

Akbank EFT Sorgulama

Akbank'ta yapılan eft'ler bazı teknik nedenlerle karşı tarafa ulaşamayabilir. Normal şartlarda mesayi saatinde yapılan işlemler 5 - 30 dakika arasında gerçekleştirilir. Ancak bu zamanın geçmesinden dolayı eğer karşı tarafa paranız gönderilmediyse bu durumda 444 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ve eft sorgulaması yapabilirsiniz.

EFT'yi karşı tarafa gönderebilmeniz için iban yada hesap numarası almanız gerekmektedir. İBAN numarası alarak daha kolay şekilde bir kaç adımda eft yapabilirsiniz. Akbank'ın eft gönderimi için sabah saat 09:00'da başlamaktadır. Kapanışı ise en son 17:15 olmaktadır ve mesayi saati içinde eft işlemi yapmıyorsanız, bu eft bir diğer iş gününe aktarılacaktır. Yani Cuma günü mesayi saati dışında yapılan eft'ler, pazartesi günü saat 09:00'dan itibaren işleme koyulacaktır.

Akbank eft saatleri 2019

Akbank eft ücreti 2019 yılında internet bankacılığından 6.75 TL, Akbank müşteri hizmetlerinden 60 TL, şubeden en az 70 TL, en yüksek ise 750 TL,  ATM'den 18 TL işlem ücreti alınmaktadır. Bu sayfamız üzerinden siz de eft saatleri Akbank hakkında gönderim saatlerine ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank eft saatleri
Ziraat Bankası eft saati

 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA