Akbank Hesap Açma Nasıl Yapılır?

Akbank'ın ayrıcalıklı hesaplarından birisini seçerek hemen Akbank hesap açma başvurusu yapabilir ve vadesiz hesabınızı kullanabilirsiniz.

Akbank Hesap Açma Nasıl Yapılır?

  Akbank'tan vadesiz mevduat hesabı açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmek içinAkbank hesap açmabaşvuru kanallarından birisini kullanabilir, hesap açmak için bankaya hemen başvurabilirsiniz. 18 yaşını dolduran herkes Akbank'tan hesap açıp kullanabilmektedir.

Akbank internetten hesap açma
Artık internet üzerinden banka şubesine gitmeden banka hesabınızı anında açabilirsiniz. 2021 yılından beridir başlayan bu uygulama ile siz de anında Akbank hesabınızı açabilir, hesabınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İşte Akbank yeni hesap açma adımları:

  • Akbank Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin.
  • Mobil uygulamayı açtıktan sonra "Akbank'lı olmak istiyorum" butonuna tıklayın.
  • Kimliğinizi yanınıza alarak ilgili alanları doldurun.
  • Akbank müşteri temsilcisiyle görüntülü görüşme yaparak Akbank hesabınızın açılmasını tamamlayın.

Yukarıda yer alan adımları takip ederek Akbank şubesine gitmeden hesabınızı hemen açabilirsiniz.

Tüm bankalar: Bankaya gitmeden hesap açmaAkbank Hesap Açma Öğrenci
Üniversite öğrencilerine özel olarak Akbank Öğrenci Vadesiz Hesabı açabilirsiniz. 18-26 yaş arasındaki üniversite öğrencilerinin açabileceği bu hesap ile bankacılık işlemlerinizde kullanabilirsiniz. İkametgah belgesi, yurtta kalınıyorsa yurt görevlisinden yazı, üniversite kimliği, nüfus cüzdanı ile birlikte Akbank şubelerine giderek öğrenci hesabınızı açabilirsiniz. Ayrıca "Ösym üniversite sınavını kazandı" belgesiyle de hesap açılabilmektedir. Öğrenci hesaplarından hesap işletim ücretleri alınmaz ve hesaba havale yapmak isteyen kimseden masraf alınmaz. Bu ve bir çok avantajlardan yararlanmak istiyorsanız,Akbank hesap açmaadımlarını uygulayabilir ve Akbank hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Makbule duygu guzen

Hesap acmak istiyorum

2021-11-19 02:41:57 -
Çağır

çok iyi

2018-09-23 11:17:39 -
ismail karakuş

akbank la çalışmak istiyorum

2018-08-31 11:02:59 -