Akbank Hesap Açma

Akbank'ın ayrıcalıklı hesaplarından birisini seçerek hemen Akbank hesap açma başvurusu yapabilir ve vadesiz hesabınızı kullanabilirsiniz.

Akbank Hesap Açma

 

  Akbank'tan vadesiz mevduat hesabı açarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için Akbank hesap açma başvuru kanallarından birisini kullanabilir, hesap açmak için bankaya hemen başvurabilirsiniz. 18 yaşını dolduran herkes Akbank'tan hesap açıp kullanabilmektedir.

AKBANK VADESİZ BANKA HESABI NASIL AÇILIR?

Akbank şubelerine giderek vadesiz hesap açmak için başvuru yapabilirsiniz ve anında banka hesabı açabilirsiniz. Ayrıca Akbank internet sitesine girerek www.akbank.com adresinden hesap açmak için gerekli bilgileri bulabilirsiniz. 444 25 25 numaralı Akbank müşteri hizmetleri numarasını da arayarak hesap açma başvurusunu yapabilirsiniz ancak ilgili gereken belgeleri imzalamanız için en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. 

Akbank Hesap Açma Öğrenci

Üniversite öğrencilerine özel olarak Akbank Öğrenci Vadesiz Hesabı açabilirsiniz. 18-26 yaş arasındaki üniversite öğrencilerinin açabileceği bu hesap ile bankacılık işlemlerinizde kullanabilirsiniz. İkametgah belgesi, yurtta kalınıyorsa yurt görevlisinden yazı, üniversite kimliği, nüfus cüzdanı ile birlikte Akbank şubelerine giderek öğrenci hesabınızı açabilirsiniz. Ayrıca "Ösym üniversite sınavını kazandı" belgesiyle de hesap açılabilmektedir. Öğrenci hesaplarından hesap işletim ücretleri alınmaz ve hesaba havale yapmak isteyen kimseden masraf alınmaz. Bu ve bir çok avantajlardan yararlanmak istiyorsanız, Akbank hesap açma adımlarını uygulayabilir ve Akbank hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Çağır
Çağır

çok iyi

2018-09-23 11:17:39 -
ismail karakuş
ismail karakuş

akbank la çalışmak istiyorum

2018-08-31 11:02:59 -

reklamı kapat