Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Hesaplama

Kredi türleri arasında en sık tercih edilen ihtiyaç kredisi hakkında merak ettiğiniz her detaya haberimizden ulaşabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi ile sizler de, her türlü ihtiyacınızı vakit kaybetmeden tamamlayabileceksiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Hesaplama

Banka sektöründe en sık tercih edilen kredi türü, ihtiyaç kredisidir. Vatandaşlarımız, yeni eşya alımında, eğitimlerinde, tatillerinde ve her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaç kredisi çekiyor. Akbank’ın ülkemizde geniş bir müşteri kitlesi vardır. Akbank ihtiyaç kredisi ile sizler de, ihtiyaçlarınızı tamamlayabilir, hayallerinize kavuşabilirsiniz. İhtiyaç kredileri için 60 ay vade imkanından ve uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi için gerekli belgeler, başvuru kanalları ve çeşitli hesaplamalara yazımızda ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi hesaplamasayfamızı ziyaret ederek güncel faiz oranlarını karşılaştırabilirsiniz.


Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu
 
Ülkemizin en iyi bankaları arasında gösterilen Akbank, kişiye özel ödeme planı ile ihtiyaç kredisi hizmeti sunmaya devam ediyor. Vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirerek, nakit ihtiyacınızı sonlandırabilirsiniz. Yeni evlenenler, eşyalarını yenilemek isteyenler ya da kusursuz bir tatil planı yapmak isteyen herkes Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir. Uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile Akbank ihtiyaç kredisi nakit ihtiyacınızda anınızda! Akbank ihtiyaç kredisinden banka müşterisi olmasanız dahi yararlanabiliyorsunuz.  Akbank’ın ihtiyaç kredisinden yararlanmak istiyorsanız, bazı tutarların çeşitli vadelerde aylık ve toplam ödemelerini inceleyebilirsiniz. 

Gereken hesaplamalarınızı yaptınız ve kredi başvurusunda bulunacaksınız. Bunun için Akbank web sitesinden (https://webapp.akbank.com/Direkt-Kredi-Hizli-Basvuru/EntryPoint.aspx ), telefonunuzdan, Akbank direkt ve bütün Akbank şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. 18 yaşından büyük olanlar ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluk olmayan her vatandaşımız Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir. Başvuru sırasında ;
 

1. T.C kimliği/ ehliyet ya da pasaport

2. İkametgah adresi

3. Başvuru yapacak kişinin adına düzenlenmiş son aylara ait fatura (su, doğalgaz, elektrik, telefon)

4. Gelir belgesi 

  - Ücretli Çalışanlar: Son aya ait maaş bordrosu, sgk hizmet dökümü.

  - Kamu Çalışanları: Gelir ve güncel çalışma belgesi.

  - Emekliler: Emekli maaşınıza ait banka hesap cüzdanı ve emekli kartı

  - Menkul Geliri Elde Edenler: Faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı

  - Şirket ortakları ve Serbest Çalışalar: Son yıla ait olan vergi levhası, bilanço, gelir tablosu, işletme hesap özeti ve oda kayıt belgesi.

Gün geçtikçe artan ihtiyaçlar, nakit sıkıntısı yaşamamıza sebep oluyor. Akbank ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacınıza son verebilir ve dilediğiniz ihtiyacınızı tamamlayabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi 2019 hakkında sayfamızda detaylı bilgilere ve hesaplamalara yer verdir. Sizler de, incelemelerinizi yaparak vakit kaybetmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum yap: