sponsorlu bağlantılar

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

Ev sahibi olmak isteyenler için avantajlı teklifler. Akbank konut kredisi faiz oranları 2019 verilerini güncel olarak sizlere sunuyoruz. Akbank'tan konut kredisi başvurusu yapabilir ve ev sahibi olabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2017-05-09 22:11:08

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 1948 yılında Adana'da yerel bir banka olarak hizmete başlayan Akbank, şimdi Türkiye'de saygın ve büyük bankalar arasında yer almaktadır. Konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenlere daha önce en uygun konut kredisi faiz oranlarını paylaşmıştık. Şimdi ise, Akbank konut kredisi faiz oranları güncel verilerini sizlere ulaştırarak, Akbank'tan konut kredisi çekmek isteyenler için bir yol haritası hazırladık.

Akbank konut kredisi faiz oranları 2018


Geçen yılki verileri incelediğimizde Akbank konut kredisi faizlerinin düştüğünü görmekteyiz. Bu yıl düşürülen faiz oranlarıyla birlikte artık tüketiciler kolay şekilde konut kredisi ile ev satın alabilmekteler. Akbank konut kredisi çekmek isteyenler için 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor. Akbank'ın konut kredileri arasında; sabit faizli konut kredisi, indirimli konut kredisi, kentsel dönüşüm kredisi, peşinatsız konut kredisi, ara ödemeli konut kredisi, yeni evim konut kredisi, dönemsel ödemeli konut kredisi, balon ödemeli konut kredisi, artan ödemeli konut kredisi gibi pek çok seçenek bulunmaktadır. Akbank peşinatsız mortgage kredisi için %1,45 faiz oranı talep edilmektedir. Yine bu kredide 120 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Akbank konut kredisi kullanacaklar için 750 TL ekspertiz bedeli, 500 TL kredi tahsis ücreti ve 116 TL rehin ücreti talep etmektedir. Akbank konut kredisi faiz oranları 2018 yılında %1,34 olarak gözükmektedir. Akbank'a konut kredisi başvurusu yaparak sizde hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. Aşağıda sizler için 100.000 TL konut kredisi için vade sayısı, aylık ödeme ve toplam ödeme tablosu oluşturduk. Akbank faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Akbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Akbank konut kredisi başvurusu yapmak isteyenler için bu yılki verilere bakılırsa internet sitesinde %1,34 olarak gözükmektedir. Geçtiğimiz yıl Akbank'ta konut kredisi faizleri 1,04'ten başlıyordu ancak bu yıl 0,30 puanlık bir artış olmuş gibi görünüyor. Diğer yandan yukarıda yer alan faiz oranları Akbank'ın resmi sitesinden alınmış olup, hesaplamalar da aynı şekilde yapılmıştır. Kredinin toplam ödemesinde ek masraflar ve vergiler çıkabildiğinden dolayı değişiklik olabilmektedir. Bu konuyu sürekli olarak güncel tutarak sizlere Akbank'ın konut kredisi faiz oranlarını ulaştıracağız. Akbank konut kredisi faiz oranları 2018 verileri yukarıdaki şekildedir. Akbank ile ilgili diğer bilgilere aşağıda yer alan konulardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda Akbank konut kredisi başvurusu için de bir konu yayınlayacağız.

İlgili sayfa: Akbank konut kredisi hesaplama

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA