Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2022 - İnternetten Kart Başvurusu

Kredi kartınız yok ve Akbank kredi kartı başvurusu mu yapmak istiyorsunuz. O halde sizler için araştırdığımız bu konuyu inceleyebilir ve hemen Akbank kredi kartı başvurusu 2022 yılında yapabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2022 - İnternetten Kart Başvurusu

  1948 yılında Adana'da kurulan Akbank, Türkiye'de önde gelen bankalar arasında yer almaktadır. Ülkemizde yer alan en köklü özel bankalar arasında gösterilen Akbank'tan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Peki Akbank kredi kartı başvuru  nasıl yapılmaktadır. İşte sizler için tüm ayrıntılarıyla birlikte başvuru haritası ve bilgileri bu sayfamızda yer almaktadır. En avantajlı kredi kartları arasında yer alan Akbank kredi kartı ile siz de avantajlı kampanyalardan yararlanabilir, chip-para kazanarak puanlarınızı alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 2022
Kredi kartı sahibi olmak isteyen kişiler için bu konuyu oluşturduk. Akbank'ın en çok kullanılan kartları arasında yer alan Axess Akbank kredi kartı ile sürekli olarak kampanyalarla kullanılabilmektedir. Diğer yandan Akbank sms kredi başvurusu yazısı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca araştırmamızda Akbank kredi kartı özellikleri ve çeşitleri hakkında da bilgi vereceğiz. İşte Akbank kredi kartı başvuru yolları:

  • Akbank Direkt ile kredi kartı başvurusu,
  • Akbank internet şubeden
  • Akbank ATM'lerinden
  • SMS ile
  • Akbank şubelerinden
  • Akbank müşteri hizmetlerinden.


Akbank Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?
Akbank'ın kredi kartı özellikleri arasında diğer standart kullanılan kart özelliklerini barındırmaktadır. Akbank kredi kartı ile Akbank'ın anlaşmalı üye işyerlerinden taksitli yada tekçekim alışveriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte taksit yaptırarak ödeme kolaylığına ulaşabilirsiniz. Harcama yaptıkça puan kazanabilir, yine puanlarınızı harcamalarınızda nakit para yerine kullanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartından nakit avans kullanabilir, bankanın belirlediği taksit limitine kadar taksitlendirme avantajına sahip olabilirsiniz. Akbank kredi kartı için sürekli olarak kampanyalar düzenlemekte ve alışverişlerde bol puan kazandırmaktadır. Diğer yandan internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Akbank müşterileri için yine internet bankacılığı üzerinden başvuru yapılabildiği gibi, sms ile kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25'i arayabilir ve hızlı kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten kredi kartı başvurusu


Akbank'a internet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Akbank'ın web sitesine girerek "Kredi Kartı" bölümünde bulunan formu doldurduktan sonra yollamanız yeterli olacaktır. Formda adınız soyadınızi, cep telefonunuz ve tc kimlik numaranız istenmektedir. Ayrıca başvuracağınız kredi kartı türü de sizden seçmeniz isteniyor. Bunları doldurduktan sonra aşağıda yer alan "gönder" butonuna tıklayarak başvuruyu bankaya gönderin. İlk değerlendirmeden sonra verdiğiniz telefon numarası üzerinden aranacak ve banka tarafından bilgilendirileceksiniz.

Akbank Direkt Kredi kartı başvurusu


Akbank Direkt Mobil uygulama ile hızlı şekilde kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Tabi bunun için önceden Akbank'ın müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank Direkt uygulamasını cep telefonunuzdan Android ve İos marketlerden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu


Akbank’ın sürekli olarak hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı başvunuzu yapabilirsiniz. Bunun için 444 25 25 ya da 0850 222 2525’i aramanız ve kredi kartı başvurusu yapmanız için müşteri temsilcisiyle görüşmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisi, sizden doğum tarihinizi, tc kimlik numaranızı ve bazı bilgileri isteyecektir. Bu bilgileri ilettikten sonra güvenli olarak kredi kartı başvurusunu bankaya iletebilirsiniz.

Banka şubelerinden


Akbank’ın en yakın banka şubelerine uğrayarak müşteri temsilcisinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurularında genellikle maaş belgesi, kimlik belgesi istenmektedir. Kredi kartı alabilmek için kredi notunuzun iyi durumda olması da gerekmektedir.

 

Atm'lerden kredi kartı başvurusu


Akbank atmlerinden de kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir. Banka müşterisi değilseniz kartsız işlem menüsüne girerek T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz.


Akbank'ın Axess marka kredi kartı özelliklerinden de bahsedeceğiz. Nakit ihtiyaçlarınızda alışverişlerde taksitli yada tekçekim sekilde kullanılabilen kredi kartı ile, taksitli alışveriş yapabilir harcamalarınıza göre puanlar kazanabilirsiniz.Yurt içi ve yurtdışında kullanılabilen Axess kart ile anlaşmalı noktalarda alışveriş yapabilirsiniz. Akbank, haftalık yada aylık olarak kampanyalar sunarak müşterilerine avantajlı hizmet vermektedir. 

Kredi kartı başvurusunda neler incelenir?

  • Kredi notunuz
  • Banka siciliniz
  • Gelir durumunuz
  • Ödeme geçmişiniz

Bu sayfamızda yer  alan güncel içerikleri inceleyerek en kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Akbank kredi kartı başvurusu ile siz de kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu ile ilgili sıkça merak edilenler

Yüksek limitli kredi kartı veren bankalar

En avantajlı kredi kartı

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar

Yorum yap:

Kapat