Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Bu sayfadan Akbank kredi kartı borç sorgulama yaparak ilgili ödeme noktalarından hemen kredi kartınızın borcunu ödeyebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

 Akbank kredi kartı borç öğrenme, Akbank kredi kartı borç sorgulama işlemini bu sayfa aracılığıyla yapabilirsiniz. Akbank kredi kartınızın borçlarını sorgulamak için, Akbank kredi kartınız yanınızda olması gerekmektedir. Ayrıca farklı yöntemler ile borcunuzu ödeyebilmeniz mümkündür. Siz yeter ki bankalara borcunuzu ödemek isteyin, bankalarda ödeme kanalları tükenmez.

Akbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Kredi kartınızın borcunu sorgulamak için pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Aşağıda yer alan yöntemlerden birisini seçerek siz de kredi kart borç durumunuzu öğrenebilir, borçlarınıza göre bütçenizi planlayarak kredi kartı ödemesini zamanında yaparsınız. Hatırlamak gerekirse, kredi kartı borçları zamanında yapmayan kişilerin kredi notu otomatik olarak düşmektedir. Kredi ve kredi kartı borçlarızın gecikmesi sonrasında kredi notu bu durumdan olumsuz etkilenir. Bundan dolayı tüm bankalara olan borçlarınızı aksatmadan, gününde yapmanızı öneririz. Aşağıda yer alan kanallardan Akbank'ın kredi kartı borçlarınızı sorgulayabilir ve kredi kart borçlarınızı günü geldiğinde ilgili kanallar aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden: Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 veya 0850 222 2525 'i arayarak, müşteri numaranız ve kart numaranızı girdikten sonra kredi kartı işlemlerinden ekstre işlemlerine gidebilirsiniz. Bu adımda kolaylıkla ekstrelerinizi kontrol edebilirsiniz.

İnternet & Mobil Şubeden:Akbank internet şubesi (https://www.akbank.com) adresine girerek siz de kredi kartı ödemelerinizin ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz. Kartlar menüsünden kredi kartı hesap hareketleri ve ekstrenizi kontrol edebilir, kredi kartı borç ödemelerinizi online işlemlerden anında yapabilirsiniz. Bu şlemi Akbank Direkt mobil uygulamasından da gerçekleştirebilirsiniz. Akbank internet bankacılığını kullanabilmeniz için, bağlı bulunduğunuz şubeden internet bankacılığı şifresini almış olmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı başvuru formunu doldurup imzaladıktan sonra internet şubesi şifresini alabiliriniz.

İnternet şubesini kullanabilmeniz için Akbank'ta hesabınızın olması gerekiyor. Eğer Akbank'ta vadesiz hesabınız yoksa Akbank hesap açma sayfasına göz atabilirsiniz.

Banka Şubelerinden: Akbank banka şubesine uğrayarak kredi kartı ekstre hareketlerinizi isteyebilir, kontrol edebilir, ödeme işlemini yapabilirsiniz.

Akbank ATM: En yakın Akbank bankamatiklerine kartınızı taktıktan sonra hesap hareketlerinden borç durumunuzu inceleyebilirsiniz. Ayrıca mail adresinize düzenli olarak gönderilen ekstreleri de inceleyerek borç durumunuzu takip edebilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgiler ile siz de Akbank kredi kartı borç sorgulamaişlemini istediğiniz kanaldan gerçekleştirebilirsiniz. Bizce en kolay yöntem Akbank Direkt mobil şubesi veya internet şubesine girerek, güvenli bir biçimde ekstreleri kontrol etmek ve sonrasında ödeme işlemlerini kolaylıkla yapmak. Siz de internet şubesi şifresi alarak Akbank kredi kartı borç ödeme işlemini hemen yapabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Osman ASLAN

Kredi kartımın borcumu öğrenmek istiyorum.

2020-11-23 16:38:27 -
Cihat tekbir

Seni seviyorum

2022-01-07 04:49:19