Akbank Kredi Kartı Kapatma ve İptali İşlemleri

Bu sayfadan Akbank kredi kartı kapatma başvurusu yaparak kartınızın iptalini hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Kapatma ve İptali İşlemleri

Akbank Axess kredi kartınızı kullanmak istemiyor ve kullanıma kapattırmak mı istiyorsunuz? O halde bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde Akbank kredi kartı iptali yapabilir ve siz de artık kart kullanmak zorunda kalmazsınız. Kredi kartı kapattırmak bir çok kişi için zor bir durum olarak bilinse de, aslında böyle bir şey söz konusu değildir ve bir kaç dakika içerisinde kartınızı iptal ettirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Kapatma
Akbank Axess kredi kartını Türkiye'de yüz binlerce kişi kullanmaktadır. Akbank kredi kartını siz de kullanarak Axess kampanyalarından bir çok üye işyerinde yararlanabilir, bir çok avantajlı kampanyaları kullanabilirsiniz. Biriken puanlar ile bedava alışveriş yapma keyfinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızla taksitli alışverişler yapabilir, uzun dönem ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Akbank axess kredi kartının resmi sitesine girebilir (http://www.axess.com.tr) tüm avantaj ve kampanyalarını kontrol ederek avantajları kaçırmamış olursunuz. Kredi kartları bilindiği gibi günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırmakta ve nakit taşıma derdine son vermektedir. Kredi kartını iptal ettirmeden önce bir kez daha düşünmelisiniz. Akbank kredi kartına sahip olarak, acil para ihtiyaçlarınızda Atm'lerden nakit çekimi yapabilirsiniz. Bu ve bir çok avantajı kaçırmak istemiyorsanız Akbank kredi kartını kullanmaya devam etmelisiniz. Ben yine de kartımı iptal ettireceğim diyorsanız aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden: Siz de 7/24 Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25'i arayarak hemen Akbank'a ait kredi kartı veya banka kartınızı iptal edebilirsiniz. Müşteri temsilcisi kartın kapanmaması için sürekli ısrarcı bir halde baskı yapacaktır. Size kampanyalardan ve yeniliklerden bahsedecektir, siz de ısrarcı olursanız kredi kartınızı kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Banka Şubesinden: Akbank şubesini ziyaret ederek müşteri temsilcisi aracılığıyla kartınızın kapanması işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızın borcu yoksa kartınız hemen iptal edilebilir.

BUNA DA BAKIN: Anında kredi kartı veren bankalar

Akbank kredi kartı iptal etme isteyenler için ilk yöntem Akbank şubeleridir. En yakın Akbank şubelerini ziyaret ederek siz de hemen kredi kartınızı kapattırabilirsiniz. Kredi kartını kapattırmak için bir diğer yöntem ise Akbank müşteri hizmetleri numarasını aramaktır. Siz de 444 25 25 numarasını arayarak hemen kart iptalini başarılı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

5 yorum yapılmış

BİRGÜL kızılkaya

Kart başvurusu iptali

2022-01-11 00:01:12 -
Lalikaraca

Akbank kredi kapatmak istiyorum

2021-12-08 23:25:05 -
Lalikaraca

Axses kredi kapatmak lazım yurtdışında gidiyorum

2021-12-01 20:36:35 -
Döndü özyön

Kredi kartımı kapatmak iptal etmek ve aylık taksitle ödemek istiyorum

2021-10-11 02:08:50 -
Abdülkadir ŞAHİN

Kredi kartını iptal ettiğim halde yıllık kart ücreti geliyor. Yaklaşık bir yildir kullanmadığım kartın ve iptal ettiğim kartın yıllık ücreti nasil olur. Bu bir soygun degilmidir. Bu durumun düzeltilmesini istiyorum. Yoksa tüketici mahkemelerinden hakkımı arayacağım. Teşekkür ederim.

2020-12-17 21:03:32 -
Kapat