sponsorlu bağlantılar

Akbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Kapatma

Bu sayfada yer alan bilgiler ile Axess Akbank kredi kartı temassız özelliği kapatma nasıl yapılır sorusunun yanıtını bulabilir ve temassız özelliğini kapatabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Temassız Özelliği Kapatma

2018-12-23 20:02:06

sponsorlu bağlantılar

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
Akbank müşterisi iseniz, sahip olduğunuz kredi kartıyla, yurt içi ve dışında kolaylık alışveriş yapabilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank kredi kartıyla hayatınızı pek çok yönden kolaylaştırabilirsiniz. Akbank, kredi kartı kullanan müşterilerine pek çok yönden kolaylık sağlamaya devam ediyor. Günümüzde bankaların, kredi kartları için geliştirdiği temassız ödeme sistemi de bu kolaylıklardan bir tanesi. Bu yazımızda sizlere, Akbank kredi kartı temassız özelliği ve Akbank kredi kartı temassız özelliğini kapatma konusunda bilgi vereceğiz. Çağımızda hemen herkes kredi kartı kullanıyor ve artık vazgeçilmezimiz haline geldi. Ödemelerimizi genelde sahip olduğumuz kredi kartlarıyla gerçekleştiriyoruz. Temassız kredi kartları zaman kazandırması, güvenli ve rahat olması açıdan çok tercih ediliyor. Temassız kredi kartı kullanıcıları, bu sisteme sahip mağazalarda, pos cihazlarında kolaylıkla ödemelerini gerçekleştirebiliyor. Lakin temassız ödeme sistemine sahip olmayan mağazalarımız da var. Bu mağazalardan alışveriş yapan vatandaşlarımız ise kredi kartlarındaki temassız özelliğini kapamak istiyor. Peki, bu işlemi nasıl gerçekleştirecekler? Akbank şubelerine giderek kredi kartınızın temassız özelliğini kaldırabilir misiniz? Akbank kredi kartı temassız özelliği hakkında merak ettiklerinizi cevaplandırıyoruz.

Akbank kredi kartı temassız özelliği kapatma

Çoğu bankada olduğu gibi Akbank da, müşterilerine kredi kartlarını temassız kullanma avantajı sağlıyor. 90 TL’nin altındaki ödemelerinizi, Akbank’ın temassız kredi kartıyla, şifre kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz. Akbank’tan kredi kartı çıkarttırdım. Lakin, kartınmın temassız özelliği yok. Bunun için ne yapmam gerekiyor? diye merak ediyorsanız Akbank müşteri hizmetleri 444 25 25’i yani Akbank müşteri hizmetlerini aramanız yeterli. Müşteri hizmetlerinden rahatlıkla temassız kredi kartınızı isteyebilirsiniz. Akbank kredi kartı temassız özelliği ile sizler de hızlı, rahat ve güvenilir bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Temassız özelliği bulunduğuna dair mağaza girişlerinde, pos cihazları üzerinde bir amblem görürseniz, gönül rahatlığıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çoğu mağaza ve pos cihazlarında temassız özelliği kullanılmıyor. Sizler de bu ve benzeri sebeplerden dolayı kredi kartınızın temassız özelliğini kapamak isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini temassız kredi kartı istemek için arayabiliyorken, kredi kartı temassız özelliğini kapama işlemi için de arayabilir misiniz? Akbank şubelerinden kredi kartı temassız özelliği kapatılabilir mi? Yazımızı okumaya devam ederek, bu sorulara cevap bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:Kredi kartı temassız özelliği nasıl kullanılır

 

Kredi kartı temassız özelliği kapatma

Ödemelerinizi, Akbank kredi kartının temassız ödeme özelliği ile zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. Kartınızı poz cihazı üzerine tutarak, şifreye gerek kalmadan alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini arayarak temassız kredi kartı isteyebileceğiniz gibi, temassız özelliğinin de kapatılmasını isteyebilirsiniz. Telefon bankacılığı veya İnternet bankacılığını kullanarak kartımın temassız özelliğini kapatabilir miyim? diye merak ediyorsanız maalesef, bu ortamlardan işleminizi gerçekleştiremiyorsunuz. Müşteri hizmetlerinin yanı sıra şubelere giderek de Akbank kredi kartı temassız özelliğikapatma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

İrem Sakır
İrem Sakır

Akbank kredi kartı temassız özelliği kapatma konusunu bizlere sunduğunuz için çok teşekkür ediyoruz.

2019-05-25 14:12:51 -
Güncel:
Akbank Hesap Kapatma
Tarih : 2019-08-31 19:34:45
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA