Akbank Olduğunda Öde Kredisi Faiz Oranları (Esnafa Özel)
.

Akbank Olduğunda Öde Kredisi Faiz Oranları (Esnafa Özel)

Akbank'tan Ramazan Ayı boyunca esnafa özel, Akbank olduğunda öde kredi kampanyasını başlattı. İşte Ramazan'da al olduğunda öde kredisi faiz oranları ve detayları...

 

 Ramazan'da iş hacmi artan esnaf ve Kobi'lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Akbank olduğunda öde kredi kampanyasını duyurdu. Esnaf ve Kobi'lerin her zaman yanında olan Akbank, esnafa özel kredi kampanyası ile büyük dikkat çekiyor. 12 ay vadeli krediler için, kredinin geri ödemesi bir yıl içinde istenilen tutar ve zamanda yapılırken, müşteriler faiz oranlarında oluşan değişikliklerden de etkilenmiyor.

AKBANK OLDUĞUNDA ÖDE KREDİSİ

Ramazan Ayı'nda al olduğunda öde kredisi ile açıklama yapan Akbank Kobi Bankacılığı'ndan sorumlu genel müdü yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin tüm ihtiyaçlarına anında çözüm bulduklarını söyleyerek "Kobi ve Esnafların ödeme ve tahsilat dönemleri çok öngörülebilir değil, bu dönemde ticari faaliyetleri için nakit ihtiyacı ortaya çıkabilmekte. Bundan dolayı da kredi ihtiyaçlarını karşılamak ve geri ödemeleri yapabilmek için "esnek" tarifeden yararlanamak istiyorlar. Bu krediden yararlanan esnaflar da kredi vade süresi içinde istediği zaman ve istediği tutarda ödeme yapabiliyor. Yani kredini bugün al istediğin zaman öde diyoruz" dedi.

AKBANK OLDUĞUNDA ÖDE KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Akbank olduğunda öde kredisi 1 yıl vadeli olarak verildiği için uygun faizlerle verilmektedir. Akbank'ın bu kredi kampanyası detaylarında faiz oranları ve hesaplama sayfası bulunmamaktadır. Bu nedenle en yakın Akbank şubesine giderek kredi hakkında detaylı bilgi alabilir, anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank müşteri hizmetleri numarası
Akbank pos destek hattı
Akbank şikayet hattı

Akbank Olduğunda Öde Kredisi Faiz Oranları (Esnafa Özel)

2018-05-22 15:08:11

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: