Akbank Maaşları 2021

Bu sayfadan Akbank maaşları ile ilgili güncel bilgileri bulabilir, Akbank'ta çalışanların ne kadar ücret aldıklarını öğrenebilirsiniz.

Akbank Maaşları 2021

Akbank maaşları 2021 yılı araştırmasını sizler için hazırladık. Bankacı olmak ve Akbank çalışmak isteyen kişiler bu konumuzu dikkatli şekilde inceleyebilirler. Türkiye'de yerli sermayeli özel banka olarak hizmet veren Akbank'ın, oldukça yüksek müşteri portföyü bulunmaktadır. Özellikle bankada çalışmak isteyen kişiler Akbank'ta personel maaşları ne kadar diye merak edilmiştir. Fakat bankanın maaşları hakkında net bir miktar belirtmek doğru olmamaktadır. 

Akbank maaşları
Akbank'ta çalışan personellerin maaşlarını öğrenmek istiyorsanız, genel olarak ortalama alınan ücretleri sizlere paylaşacağız. Akbank'ta gişe memuru olarak görev alan kişiler, genellikle asgari ücretin biraz üzerinde bir maaş almaktadır. Ancak prim ve benzeri sistemlerle çalışıldığı için maaşlar genellikle 3.200 TL olarak ödenmektedir. Akbank'ta çalışan müşteri temsilcileri ise minimum olarak 3.200 tl almaktadır. Banka şube müdürleri ise ortalama olarak 4 ile 9 bin tl arasında değişmektedir.

Akbank, diğer bankalara oranla yeni uygulamalarıyla birlikte iyi bir kariyer imkanı tanımaktadır. Akbank'ta çalışan kişiler için yemek+yol parası ektradan verilmekte, ayrıca performansa dayalı olarak prim usülü çalışmaktadır. Yani çalışanların performansları baz alınarak daha çok ücret almaları sağlanmaktadır. Akbank maaşları 2021 yılında bu konuda belirtildiği şekildedir. Bankalarla ilgili bilgilere ulaşmak için sitemizin sosyal medya hesaplarını takip ediniz.

Ayrıca bankacı maaşları konumuza da göz atarak tüm bankaların ortalama personel maaşlarını öğrenebilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap: