sponsorlu bağlantılar

Akbank Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi olarak hizmet veren Akbank'ta çalışmak isteyenler için, Akbank maaşları 2018 yılında kaç lira olduğunu sizler için araştırdık.

sponsorlu reklamlar

2017-11-30 00:23:56

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Akbank maaşları 2018 yılı araştırmasını sizler için hazırladık. Bankacı olmak ve Akbank çalışmak isteyen kişiler bu konumuzu dikkatli şekilde inceleyebilirler. Türkiye'de yerli sermayeli özel banka olarak hizmet veren Akbank'ın, oldukça yüksek müşteri portföyü bulunmaktadır. Özellikle bankada çalışmak isteyen kişiler Akbank'ta personel maaşları ne kadar diye merak edilmiştir. Fakat bankanın maaşları hakkında net bir miktar belirtmek doğru olmamaktadır. 

Akbank maaşları

Akbank'ta çalışan personellerin maaşlarını öğrenmek istiyorsanız, genel olarak ortalama alınan ücretleri sizlere paylaşacağız. Akbank'ta gişe memuru olarak görev alan kişiler, genellikle asgari ücretin biraz üzerinde bir maaş almaktadır. Ancak prim ve benzeri sistemlerle çalışıldığı için maaşlar genellikle 2 bin tl'ye dayanmaktadır. Akbank'ta çalışan müşteri temsilcileri ise minimum olarak 2.600 tl almaktadır. Banka şube müdürleri ise ortalama olarak 4 ile 9 bin tl arasında değişmektedir.

Akbank, diğer bankalara oranla yeni uygulamalarıyla birlikte iyi bir kariyer imkanı tanımaktadır. Akbank'ta çalışan kişiler için yemek+yol parası ektradan verilmekte, ayrıca performansa dayalı olarak prim usülü çalışmaktadır. Yani çalışanların performansları baz alınarak daha çok ücret almaları sağlanmaktadır. Akbank maaşları 2018 yılında bu konuda belirtildiği şekildedir. Bankalarla ilgili bilgilere ulaşmak için sitemizin sosyal medya hesaplarını takip ediniz.

Ayrıca bankacı maaşları konumuza da göz atarak tüm bankaların ortalama personel maaşlarını öğrenebilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA