Akbank Personel Maaşları


Akbank Personel Maaşları

Türkiye'nin en büyük bankalarından birisi olarak hizmet veren Akbank'ta çalışmak isteyenler için, Akbank maaşları 2018 yılında kaç lira olduğunu sizler için araştırdık.

sponsorlu reklamlar
Akbank Personel Maaşları
30 Kasım 2017 Perşembe 00:23 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
Akbank maaşları 2018 yılı araştırmasını sizler için hazırladık. Bankacı olmak ve Akbank çalışmak isteyen kişiler bu konumuzu dikkatli şekilde inceleyebilirler. Türkiye'de yerli sermayeli özel banka olarak hizmet veren Akbank'ın, oldukça yüksek müşteri portföyü bulunmaktadır. Özellikle bankada çalışmak isteyen kişiler Akbank'ta personel maaşları ne kadar diye merak edilmiştir. Fakat bankanın maaşları hakkında net bir miktar belirtmek doğru olmamaktadır. 

Akbank maaşları

Akbank'ta çalışan personellerin maaşlarını öğrenmek istiyorsanız, genel olarak ortalama alınan ücretleri sizlere paylaşacağız. Akbank'ta gişe memuru olarak görev alan kişiler, genellikle asgari ücretin biraz üzerinde bir maaş almaktadır. Ancak prim ve benzeri sistemlerle çalışıldığı için maaşlar genellikle 2 bin tl'ye dayanmaktadır. Akbank'ta çalışan müşteri temsilcileri ise minimum olarak 2.600 tl almaktadır. Banka şube müdürleri ise ortalama olarak 4 ile 9 bin tl arasında değişmektedir.

Akbank, diğer bankalara oranla yeni uygulamalarıyla birlikte iyi bir kariyer imkanı tanımaktadır. Akbank'ta çalışan kişiler için yemek+yol parası ektradan verilmekte, ayrıca performansa dayalı olarak prim usülü çalışmaktadır. Yani çalışanların performansları baz alınarak daha çok ücret almaları sağlanmaktadır. Akbank maaşları 2018 yılında bu konuda belirtildiği şekildedir. Bankalarla ilgili bilgilere ulaşmak için sitemizin sosyal medya hesaplarını takip ediniz.

Ayrıca bankacı maaşları konumuza da göz atarak tüm bankaların ortalama personel maaşlarını öğrenebilirsiniz.
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.