Akbank Pos Komisyon Oranları 2019
.

Akbank Pos Komisyon Oranları 2019

Siz de Akbank pos komisyon oranları 2019 yılına ait bilgileri merak ediyorsanız bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

 Point of sale’in kısaltılışı olan Pos, günümüzün en sık kullanılan cihazıdır. Nakit ödeme dışında kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız iş yerlerinde pos cihazlarını kullanarak ödemelerini gerçekleştirmektedir. Banka üzerinden alınan bu cihazlara şirket, komisyon ödeyebilmektedir. Akbank pos komisyon oranları 2019 güncel fiyatlarını sayfamızdan paylaşıyoruz. Komisyon oranları her sene değiştiği için güncel oranları iş yerlerinin merak konusu olmuştur. Sayfamızdaki bilgilere göz atarak Akbank pos başvurusu nasıl yapılır, pos destek hattı nedir ve 2019 yılının en güncel komisyon oranları nedir gibi sorulara yanıt bulabileceksiniz. 

 

Akbank Pos Başvurusu
 
İş yeriniz için pos ihtiyacınız varsa, Akbank’ın avantajlı kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Pos cihazı başvurunuzu Akbank şubelerinden, internetten, Akbank direkt kurumsal, Akbank direkt işim üzerinden ve sms yoluyla başvuru yapabilirsiniz. 
 

Akbank Sms İle Pos Başvurusu
 

Şirketiniz için pos cihazı başvurusunda bulunmak için aralarında birer boşluk bırakarak POS, T.C. kimlik numaranız ya da VKN numarası, firma ünvanını yazarak 4425’e mesaj atmalısınız.

 
Akbank pos başvuru formu sayesinde şubelere gitmeden cihaz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonrasında banka sizinle iletişime geçecek ve başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgilendirme yapacaktır. 



Akbank Pos Destek Hattı

Akbank pos destek hattı sayesinde teknik destekten yararlanabilirsiniz. Akbank şubelerine gitmeden destek hattını arayarak, pos hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü şikayetinizi, görüşünüzü 444 28 28 numaralı pos destek hattını arayarak iletebilirsiniz.  

Komisyon oranlarının her sene değişiklik gösterdiğini yazımızda belirtmiştik.  Akbank 2019 yılı güncel komisyon oranı %1.5%3.5 arasında değişiklik göstermektedir. Komisyon oranlarının değişmesindeki en etkili hususun taahhüt süreniz olduğunu unutmayınız.  Şubeye gitmeden 7 gün 24 saat Akbank üzerinden pos başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 
 
Akbank, pos başvuru sürecini online olarak yürüten Türkiye’deki ilk bankadır. Akbank, pos başvuru sürecinin bütün adımlarını ve sonuçlarını sms ve e- mail ile tarafınıza ileterek güvenli bir sürecin tamamlanmasını sağlar. İş yerleriniz için de güvenli bir gelir akışının sağlanmasını istiyorsanız, Akbank pos hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Akbank pos komisyon oranları 2019 yılı için güncel verilerini sayfamızdan incelediniz. Vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirerek, avantajlı oranlardan yararlanabilirsiniz. 
 
İlgili:
Akbank Pos Komisyon Oranları 2019

2019-05-01 22:04:24

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: